Įmonei „Alytaus Bosch Car Service“ – aukštas tarptautinio audito įvertinimas

Alytaus Bosch Car Service, Autorėjas MB, autoserviso direktorius doc. dr. Rytis Zautra.

Beveik aštuonerius metus veiklą sėkmingai vykdanti įmonė Alytaus Bosch Car Service įvertinta kaip aukščiausios kokybės paslaugas teikiantis verslas. Šie metai įmonei sėkmingi ir tuo, kad jos pardavimai išaugo net 35 procentais. Šiandien šis verslas neatsiejamas ir nuo inovacijų. Apie nueinančių metų pasiekimus, ateinančių planus kalbamės su Alytaus Bosch Car Service, Autorėjas MB, autoserviso direktoriumi doc. dr. Ryčiu Zautra.

Kokie besibaigiantys 2020-ieji metai buvo Jūsų vadovaujamai įmonei ir Jums asmeniškai ?

Pagrindinis šių metų įvykis įmonėje – buvo atliktas išorinis tarptautinis Bosch Car Service (BCS) auditas. Tai priemonė, kuri vertina autoserviso procesus ir pozicijas rinkoje. Kartu tai yra įmonės vertinimas, siekiant nustatyti, kokiu mastu autoservisas įdiegė BCS koncepcijos pagrindus. Gautas audito paslaugų kokybės (SQA) vertinimo rezultatas: 95% (maksimalus vertinimas 100%). Labai aukštas įvertinimo rezultatas rodo, kad per pastaruosius metus patobulinome remonto ir kokybės valdymo procesus ir įgijome daugiau patirties. Džiugu ir lengva dirbti su komanda, kuri orientuota į tikslą. Produktyvaus darbo ir plėtros dėka 2020 metais įmonės BOSCH produktų pardavimai išaugo 35 %. Mums džiugu, kad vis daugiau alytiškių ir įmonių renkasi kokybę, patikimumą ir operatyvumą. Jau 3 metus iš eilės įmonė išrenkama verslo rinkimų „Gazelė“ nominante. Skaičiai ir faktai rodo, kad turime potencialo augti ir tobulėti.

Šiandien lyderystė yra neatsiejama nuo inovacijų. Jeigu anksčiau užteko būti charizmatišku vadovu ir aplink burti žmones, šiandien lyderis yra tas, kuris geba įžvelgti ateities perspektyvą ir inicijuoja pokyčius. Technologiniai pokyčiai atveria naujas galimybes, įgalina pasiekti ženkliai aukštesnę pridėtinę vertę.

Man džiugu, kad galiu save prasmingai realizuoti ne tik savo įmonėje, bet ir padėti, būti naudingu kitiems kitose veiklose: „Bosch Car Service“ tinklo veikloje, „BNI Alytis“ verslininkų klube, Alytaus krašto mokslininkų draugijos „Vizija“, Lietuvos autoservisų asociacijos (LAA) veikloje, Dusios buriuotojų bendruomenėje.

Jūs kaip verslo lyderis stebite ir Alytaus miesto gyvenimą. Ko reikia mūsų miestui, kad jis taptų konkurencingas ir patrauklus žmonėms, verslams?

Kasdien besikeičiančius Alytaus vaizdus mato kiekvienas miesto gyventojas. Mes susiduriame su globaliomis problemomis – 4-oji pramonės revoliucija, pandemija, emigracija, demografija, pasaulio įtakos zonų persidalijimas ir kita. Alytuje turime puikias sąlygas gyventi ir dirbti. Tam, kad išliktumėme ir pirmautumėme lenktynėse dėl žmonių, investicijų, pažangos, mes turime turėti aiškią viziją, tikslus ir ambicijas, norėti būti išskirtiniais ir dirbti vieningai. Valstybė, savivaldybė, bendruomenė, verslas – visi turi dirbti, kad Alytus būtų konkurencingas, patrauktų dėmesį. Kiekvieno Alytaus piliečio atsakingas darbas – svarus indėlis į mūsų visų gerovę.

Kokie Jūsų vadovaujamos įmonės 2021 metų planai?

Tik geras technologinis pasirengimas, pažanga gamybos procesuose ir kūrybiškumas gali padėti Lietuvos įmonėms išlikti konkurencingomis. Vadovaudamiesi strateginiu planu, ateinančiais 2021 metais pagrindines investicijas planuojame skirti įsigyti technologiniams įrenginiams, darbuotojų mokymams bei priemonėms paslaugų kokybei gerinti. Šiuolaikiniuose automobiliuose, hibridiniuose automobiliuose ir elektromobiliuose yra daugybė kompiuterių ir modernių technologijų, tad ypač svarbu, kad darbuotojai gerai išmanytų sudėtingas automobilių sistemas. Bosch Car Service praktinių mokymų kursai kartu su naujausia diagnostikos įranga leidžia dirbtuvių darbuotojams įgyti žinių, reikalingų įvairiems momentiniams bei ateities klausimams spręsti.

Ko palinkėsite alytiškiams artėjančių švenčių proga?

Alytaus nebūtų, jeigu jame nebūtų alytiškių. Linkėdamas ateinantiems metams mūsų miestui, pirmiausia norėčiau linkėti jo gyventojams. Viskas gyvenime priklauso nuo požiūrio į save, į savo šeimą, aplinkinius. Norėčiau, kad kitais metais mano kraštiečiai alytiškiai pozityviau vertintų save, kaimynus, darbą, verslą, savo miestą. Jeigu mes patys mylėsime savo miestą, žmones, juos gerbsime, tai ir kiti mylės bei gerbs. Todėl iš visos širdies kviečiu branginti kiekvienos dienos susitikimus, džiaugsmus, patirtis, priimti iššūkius ir įgyvendinti svajones, puoselėti mintis ir idėjas bei gražinti miestą savo nuotaika ir darbais. Labai norėčiau, kad toks pilnatviškas bendrumo jausmas lydėtų mūsų kasdienybę. Padrąsinantis žvilgsnis, paguodžiantis žodis ar nuoširdi pagalba suartina ir sutvirtina mus visus. Būtent čia prasideda ir kiekvieno iš mūsų pilnavertis gyvenimas.

Nuoširdžiai Visiems dėkojame už pasitikėjimą, bendradarbiavimą ir geranoriškumą. Gražių, saugių ir šiltų Šv. Kalėdų ir prasmingų Naujųjų – 2021-ųjų metų!

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.