Į Amžinybę iškeliavo Jurgis Krasnickas

Antradienį Alytaus miestą sukrėtė skaudi žinia – Amžinybėn netikėtai iškeliavo buvęs Alytaus miesto meras , o pastaruoju metu neseniai paskirtas Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorius, gydytojas pediatras Jurgis Krasnickas.

Nepatvirtintais duomenimis, 63-jų metų amžiaus socialdemokratų politiką parklupdė širdies smūgis. Praėjusios savaitės pabaigoje jam buvo diagnozuotas koronavirusas po to, kai ši infekcija buvo nustatyta ir jo sutuoktinei.

Dar antradienį naujienų portalo „Dzūkijos veidas“ žurnalistei telefonu bendraujant su J. Krasnicku, jis tvirtino besijaučiantis gerai ir jokių COVID-19 požymių nejaučiantis, tik patikino jį kamuojant kraujospūdžio problemoms.

Jurgis Krasnickas – jau tris dešimtmečius buvo aktyvus Alytaus miesto politikas, pasižymėjęs išskirtiniu humoru ir kaip žodžių į vatą nevyniojanti asmenybė.

Savo kaip gydytojo karjerą J. Krasnickas pradėjo 1984- aisiais kaip Alytaus ligoninės gydytojas pediatras. Nuo 1986 m. buvo paskirtas Vaikų reanimacijos skyriaus gydytoju ordinatoriumi, 1987–1995 m. dirbo Vaikų skyriaus vedėju ir gydytoju reanimatologu. 1995–1999 m. užėmė sveikatos apsaugos ministro padėjėjo pareigas, 1999–2006 m. buvo Alytaus apskrities gydytojo tarnybos viršininku. 2006–2012 m. ėjo Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės direktoriaus pareigas. 2012–2015 m. buvo Alytaus meras.

Politikoje J. Krasnickas aktyviai dalyvavo jau tris dešimtmečius. Vadovavo Raudonojo kryžiaus draugijos Alytaus apskrities komitetui.

Su žmona Vilija užaugino keturis vaikus.

2 komentarai apie “Į Amžinybę iškeliavo Jurgis Krasnickas

  1. Su visa pagarba velioniui, kažkokios sveikatos problemos matosi tiesiog veide. Nes šiaip sau negali 63 metų žmogus atrodyti kaip virš 70.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *