Jurgis Krasnickas merui pateikė kandidatūras į pavaduotojų postus

Kandidatai į Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojų postus – Dalius Sinkevičius ir Nerijus Palubinskas.

Antradienį Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorius Jurgis Krasnickas Alytaus miesto merui Nerijui Cesiuliui pateikė dvi savo pavaduotojų kandidatūras. Šio posto pretendentai – Dalius Sinkevičius ir Nerijus Palubinskas. Ar šie kandidatai slaptu balsavimu bus patvirtinti miesto politikų, paaiškės kitą savaitę vyksiančiame tarybos posėdyje.

N. Palubinskas Kauno technologijos universitete įgijo statybos inžinieriaus bakalauro laipsnį. Jis priklauso socialdemokratų partijai ir turi nemažai vadovavimo patirties – dirbo statybos vadovu įmonėje „Alkor“, darbų vadovu „Alramsta“, gamybos direktoriumi įmonėje „Minaiva“. Nuo 2010 iki 2011 metų dirbo Alytaus miesto savivaldybės kontrolieriaus pavaduotoju. Jis 2015 metais kandidatavo į Alytaus miesto tarybą.

Dalius Sinkevičius bai­gęs per­so­na­lo va­dy­bos moks­lus Aly­taus ko­le­gi­jo­je ir vie­šo­jo ad­mi­nist­ra­vi­mo stu­di­jas – Ge­ne­ro­lo Jo­no Že­mai­čio Lie­tu­vos ka­ro aka­de­mi­jo­je. Jis yra konservatorių partijos atstovas. Šiuo metu jis yra naujasis Alytaus aeroklubo vadovas, o iki šių pareigų ėjo šios organizacijos visuomenines atstovo ryšiams pareigas. Prieš tai D. Sinkevičius dirbo Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos Alytaus skyriuje vidaus administravimo skyriaus specialistu. Šių metų pradžioje, laimėjęs Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų (VPPAR) Alytaus filialo vadovo konkursą, įstaigai vadovavo mažiau nei pusmetį. Šias pareigas D. Sinkevičius šalių susitarimu paliko ir grįžo dirbti į ankstesnę darbovietę.

„Yra nepatenkintų šiomis kandidatūromis ir norinčiųjų kai ką ant mano sprando užkrauti, tačiau su pavaduotojais teks dirbti man. Dirbsiu su tais žmonėmis, su kuriais noriu dirbti arba iš viso nedirbsiu. Manau, kad ir vienas, ir kitas yra verti šių pareigų, gal dar vertesni ir už mane. Jais pasitikiu“, – žodžių į vatą nevyniojo J. Krasnickas.

D. Sinkevičiui norima pavesti kuruoti socialinę, švietimo, kultūros sritis, o statybos, finansų ir kitas tiksliąsias sritis – N. Palubinskui.

Administracijos vadovo pasiteiravus, kokios kitos buvo siūlomos kandidatūros ir kas labiausiai priešinasi jo siūlomoms, jis to atskleisti nepanoro. O jeigu taryba jo teiktų kandidatų nepatvirtins, tai J. Krasnickas laikys tendencingu miesto žlugdymu tokiu neramiu metu. Esą miestas šiuo metu ir taip paskendęs gilioje duobėje.

„Man atrodo absurdas, kai taryboje pradedama svaidytis tokiais išsireiškimais, kad vieniems nepatinka vieno veidas, kitiems – kito. Man geriau protingas konservatorius, nei durnas socdemas. Kai reikia rinktis su kuo dirbti, man svarbiausias kriterijus – kompetencija, o politinė priklausomybė man nedominuoja“, – kalbėjo administracijos direktorius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *