Į Alytų žengia naujas investuotojas – žada milijonines investicijas ir naujas darbo vietas

Statybos Alytaus Pramonės rajone. Asociatyvi nuotr.

Alytaus Pramonės parke įsikurs naujas investuotojas – savivaldybės taryba pritarė ir jau netrukus meras Nerijus Cesiulis pasirašys investicijų sutartį su bendrove „VIRPIL“. Bendrovei be aukciono 99 metams bus išnuomotas didesnis kaip 1,8 ha ploto žemės sklypas Fortų gatvėje. Tas pats, kuriame sandėliavimo patalpų statybas planavo bendrovė „Kauno grūdai“, tačiau šių metų gegužę esą dėl pandemijos jų atsisakė ir su savivaldybe nutraukė investicijų sutartį.

Kaip tarybos posėdyje sake savivaldybės administracijos Turto valdymo ir verslo skyriaus vedėja Auksė Juonienė, bendrovė „VIRPIL“ savo veiklą į Alytų perkelia iš Baltarusijos. Ji užsiima lėktuvų simuliatorių vairalazdžių, bazių bei jų priedų gamyba. Esą įmonė plečia veiklą ir keliasi į Europos Sąjungą.

Investuotojas, pasirašydamas investicijų sutartį, įsipareigos investuoti ne mažiau kaip 929 350 Eur į išsinuomotą žemės sklypą ir sukurti ne mažiau kaip 19 naujų darbo vietų.

Pasak Turto valdymo ir verslo skyriaus vedėjos, bendrovė „VIRPIL“ Alytuje iš viso planuoja investuoti apie 2 mln. eurų, o sėkmingai įgyvendinus projektą iš viso sukurti apie 50 naujų darbo vietų.

Bendrovės „VIRPIL“ veiklos pradžia Alytaus pramonės parke numatyta 2023 m. pavasarį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *