Gaisre turto netekusi šeima už paramą dėkoja geriems žmonėms

Gintarės ir Mariaus Marčiukaičių šeima. Marčiukaičių albumo nuotrauka.

Prabėgo lygiai savaitė po Balbieriškyje gyvenančios Gintarės ir Mariaus Marčiukaičių šeimos nelaimės, per kurią ugnis sunaikino visą per bendrą jų gyvenimą užgyventą turtą. Išplatinus viešą kreipimąsi į geros valios žmones dėl pagalbos šiomis dienomis ketvirtos atžalos sulauksiančiai šeimai, žmonės nelinko abejingi ir per savaitę suaukojo tiek, kad šeimai jau turėtų užtekti pinigų gyvenamojo būsto atstatymui.

Marčiukaičių šeimos sudegęs turtas. Juozo Valčiuko nuotrauka.

Į redakciją paskambinusi Gintarė Marčiukaitienė graudinosi pasakodama, kad nesitikėjo tokios milžiniškos žmonių pagalbos. „Žmonės ne tik pinigais aukojo, bet ir atidavė daug daiktų – per savaitgalį operatyviai parūpino mums drabužių, baldų, kitų buities daiktų, reikmenų kūdikiui. Vėliau jau nebeturėjome, kur visko dėti. Labai maloniai nustebino Alytaus turgaus žmonių reakcija, kai po gaisro atvykome apsipirkti. Jie mums tiesiog dovanojo drabužių ir kitų daiktų. Dar ir patys planuojame pasiimti paskolą. Manau, kad jau pakanka gerų žmonių suaukotų pinigų, todėl esame visiems be galo dėkingi ir prašau daugiau nebeaukoti. Nenorime piktnaudžiauti žmonių gerumu ir dosnumu. Ačiū Jums visiems“, – graudinosi dėkodama moteris.

Šeima jau kreipėsi į keletą įmonių, kurios kiek įmanoma operatyviau galėtų padėti atstatyti namą. Gintarė tikino, kad per metus atstatyti būstą jai atrodytų labai greitai.

Tiesa, šeima buvo sulaukusi pasiūlymo laikinai keltis gyventi į kitame kaime esantį namelį, tačiau siekdami taupyti lėšas, nusprendė pasilikti tėvų namuose.

Šeima ne taip jau seniai buvo atsikrausčiusi gyventi į paties Mariaus rankomis statytą namą, kuris praėjusio penktadienio popietę užsiliepsnojo nuo dujinio šildytuvo. Deja, namas dar nebuvo baigtas statyti, todėl šeima nebuvo spėjusi jo apsidrausti.

Vos pasklidus informacijai apie šeimą ištikusią nelaimę, į pagalbos šauksmą atsiliepė ir teisininkų bendruomenė, kuri padės šeimai bendraujant su mokesčių inspekcija, kad ši nuo suaukotų pinigų neatskaitytų mokesčių. Tuo asmeniškai rūpinasi teisės mokslų dr. Juozas Valčiukas, po nelaimės lankęsis pas nelaimės ištiktą šeimą.

„Nuostabi, tvarkinga trijų vaikų šeima, be to, mamai kaip tik „ant dienų“ turi gimti ketvirta atžala. Ačiū Dievui, niekas iš šeimos narių nenukentėjo. Tačiau sudegė viskas, kas užgyventa. Marius sako ,,likau kaip stovintis, va kaip matote“. Statė namus savo rankomis, 85 proc. darbų jau buvo baigta, bet štai nuo katilo užsidegė ir namo nebeliko. Deja, apdrausti namų nespėjo“, – po apsilankymo socialiniame tinkle rašė  J. Valčiukas.

Kiti šeimą pažįstantys žmonės juos apibūdina kaip puikią kultūros puoselėtojų šeimą. Visos trys Marčiukaičių atžalos muzikuoja. Vyriausioji šešiolikmetė dukra gieda bažnyčios chore, kaip ir mažesnieji, groja keliais instrumentais.

Panašūs įrašai:

2 komentarai apie “Gaisre turto netekusi šeima už paramą dėkoja geriems žmonėms

    1. sveiki as Laima Malinauskiene gyvenu su dukrele Kaune dirbu valytoja dukrytei 11 m.mums l reikalinga finansine parama siuo metu prasau padeti bent keliais eurais neturiu as artimuju esu naslaite nuo 9 metu.mano banko sask.numeris yra LT447300010085271673 swedbankas siuo metu mes nebeturime niekam pinigeliu.Aciu uz parama.Labai lauksim jos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.