Lietuvos moterų tinklinio čempionate – svarbi „Prekybos-Paramos“ pergalė

Po skaudaus ir netikėto pralaimėjimo TOP SPORT Lietuvos moterų tinklinio čempionate Vilniaus universiteto komandai, šį savaitgalį reabilitavosi Alytaus „Prekybos-Paramos“ komanda. Ji namuose 3-0 (25:21, 25:14, 25:19) įveikė Jonavos „Aušrinės-KKSC“ klubą ir čempionate pakilo į antrąją poziciją.

Su įvairiais sunkumais šiame sezone susidurianti Alytaus komanda, nepaisant nemažo klaidų skaičiaus, šįkart pademonstravo solidesnį žaidimą ir jaunos, bet talentingos žaidėjos iš Jonavos nesugebėjo laimėti nei vieno seto.

Alytaus komandai po 17 taškų pelnė Jekaterina Kovalskaja ir Gerda Grudzinskaitė, 12 – Agnė Daunytė. Jonavos ekipoje 8 taškus surinko Irina Andrejeva, po 6 – Meda Michnevičiūtė bei Livija Sabatauskaitė.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=HIkacHVxrA8

„Nesame patenkintos savo žaidimu, nes padarėme labai daug klaidų, todėl džiaugiamės, kad apskritai pasiekėme pergalę. Noriu pagirti ir varžoves, jaunos merginos mus privertė pasitempti, – kalbėjo „Prekybos-Paramos“ narė Akvilė Sebežiova. – Mes juokiamės, kad šiemet mūsų komanda tarsi užburta, nes mums labai nesiseka. Pandemija pasiekė mūsų komandą, turėjome susirgusių žmonių, buvome izoliacijoje. Sezono pradžioje labai nesisekė, buvo nemažai traumų, vis dar nesame pilnai susikomplektavusios, dar laukiame legionierių, todėl yra šiokia tokia netvarka ir žaisti nėra lengva. Nieko nepadarysi, stengiamės atsistoti ant kojų“.

Akvilės Sebežiovos komentaras: https://fb.watch/1MZArp5HzZ/

„Prekyba-Parama“ (7 tšk.) čempionate pakilo į antrąją vietą, o „Aušrinė-KKSC“ (6 tšk.) smuktelėjo į trečiąją.

Kitose savaitgalio rungtynėse pirmąją pergalę iškovojo Gargždų SC komanda. Ji savo aikštėje 3-0 (34:32, 25:18, 25:22) įveikė Vilniaus „SM Tauro-VTC“ klubą.

Šeimininkėms 12 taškų pelnė Augustė Petrauskaitė, 8 – Karolina Curukova, po 6 – Viktorija Bancevičiūtė, Paulina Valužytė ir Agnė Skirmontaitė-Tamošauskė. Sostinės komandoje rezultatyviausiai žaidė Ieva Andrulytė (12 tšk.) bei RėjaToleikytė (11 tšk.).

Abi šios komandos dabar turi po 3 taškus ir turnyro lentelėje dalinasi 4-5 vietas.

Kitos TOP SPORT Lietuvos moterų tinklinio čempionato rungtynės planuojamos lapkričio 21 dieną. Tuomet Vilniuje susitiks „SM Tauras-VTC“ ir „Aušrinė-KKSC“.

Dominykas Genevičius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *