Alytaus miesto tarybos posėdyje – vicemerės klausimas

Alytaus miesto tarybos posėdyje – vicemerės klausimas 1
Alytaus miesto savivaldybės vicemerė Jurgita Šukevičienė.

Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis2020 m. lapkričio19 d. 9.00 val. šaukia Alytaus miesto savivaldybės tarybos posėdį ir teikia tarybai svarstyti pirmą klausimą „Dėl Jurgitos Šukevičienės atleidimo iš Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotojos pareigų prieš terminą dėl nepasitikėjimo“ (Česlovas Daugėla, Alytaus miesto savivaldybės tarybos narys; 20 min.), tarybos nariams posėdyje dalyvaujant fiziškai, ir nuotoliniu būdu svarstyti antrą klausimą „Dėl Alytaus miesto savivaldybės plėtros iki 2030 metų vizijos ir prioritetų patvirtinimo“ (Asta Adamonytė, UAB „Eurointegracijos projektai“ projektų vadovė, Neringa Rinkevičiūtė, Finansų ir investicijų skyriaus vedėja; 15 min.)

5 komentarai apie “Alytaus miesto tarybos posėdyje – vicemerės klausimas

  1. Sunkėjant salygoms išgyvent Alytuj per visus lygius aštrėja konkurencija net ir taryboje. Stipriausi eina į priekį. Postuose turi būt stiprūs investicijų ir ūkinėse srityse. Kaip ir kitur ne sunkiai patys vykdantys pertvarkas ir rimtas vystymo strategijas. Tokie kaip šie postuose ne sugebantys teikt švietimo pertvarkų ir strategijų, turi būt jau praeitis. Ne tekę postų galės pajust, kaip eiliniai alytiškiai gyvi. Nuo jų vaikiškų facbuhinių pajuokavimų. Postuose reikia stiprių, kad sugebėtų konkuruot su stipriom aplinkinėm kaimiškom savivaldybėm.

  2. Galima pagalvoti, kad Alytuje dabar didesnių bėdų nėra, “mes be cirko nenurimsim” sako jie 🙂
    Kita vertus -jeigu Gibienę už “sužlugdytą” švietimo tinklo pertvarką atstatydino, tai kodėl šita turi likti -juk rezultatas tas pats ? 🙂

  3. Alytuj su silpnais vadovais nieko ne apgaus, tik save. Nes išorėj konkurencija dėl investicijų su aplink stipriais savivaldybių vadovais, dar aštresnė. Nei net savo taryboj ne sigaudo, kas vyksta. O padėtis išgyvent dėl viruso ir panašiai dar sunkės. Tad silpnų facbuchinių ne vieta valdžioje.

  4. Paskutiniai rinkimai į seimą parodė. Kur dalyvavusi vicmerė mažai balsų gavo kad. Alytiškiai rimtai ne vertina vicmerės kaip politikės. Ne laiko produktyviu jos darbo alytiškių labui. Kur postuose nuo realybės atitolę ne subokia, net kas savo taryboj dedas. Kur jiems interpeliacijas vieną po kitos kepa, o jie facbuch susireikšminę kaip ne pakeičiami. Tokių atitrūkusių nuo realybės iki šiol ne buvo net Alytaus valdymo istorijoj.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.