COVID-19: už ką atsakinga savivaldybė?

COVID-19: už ką atsakinga savivaldybė? 21

Alytaus miesto savivaldybės administracija informuoja, kad asmenų registravimas į vadinamąją karštąją liniją 1808, mobilius patikros punktus, asmenų saviizoliacijos tvarka ir priežiūra bei daugelis kitų sprendimų, susijusių su koronaviruso valdymu, yra kitų institucijų kompetencijos klausimai.

Savivaldybė nesiunčia jokių žinučių telefonu ar klausimų dėl asmenų saviizoliacijos ar kitokių nurodymų, susijusių su koronavirusu.

Šiuos dalykus sprendžia valstybės lygio ekstremalios situacijos vadovo – sveikatos apsaugos ministro priimti sprendimai, kuriais vieni ar kiti veiksmai dėl koronaviruso užkardymo yra pavesti atitinkamoms instancijoms.

Todėl labai prašome susilaikyti nuo įvairių priekaištų ir komentarų dėl vienokių ar kitokių sprendimų, sukeliančių nepatogumus. Dar kartą pabrėžiame, kad savivaldybė be atitinkamų institucijų nurodymų negali uždaryti vienos ar kitos mokyklos, darželio ar kitos savivaldybei pavaldžios ar jos teritorijoje esančios įstaigos.

Savivaldybės kompetencijos klausimai yra asmenų, kurie neturi patalpų karantinuotis,  karantinavimas, pavežėjimas, tinkamo savivaldybės institucijų ir įstaigų bei įmonių darbo organizavimo kontrolė pandemijos ir karantino metu.

Savo ruožtu primename, kad Alytuje augant užsikrėtimams virusu, būtina laikytis teikiamų rekomendacijų dėl fizinio atstumo ribojimo ir higienos reikalavimų.

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.