Lazdijuose duris atvers nauja autobusų stotis

Lazdijų rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė ir UAB „Lazdijų autobusų parkas“ savininkas Valius Micevičius.

Lazdijuose – ilgai laukta gera žinia. Čia duris atvers nauja Lazdijų autobusų stotis su greta sutvarkyta infrastruktūra. Jau pradėti projektavimo darbai ir planuojama, kad  naujoji autobusų stotis veikti pradės kitų metų pavasarį.

Lazdijų rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė, administracijos direktorė Ilona Šaparauskienė ir merės patarėja Sonata Dumbliauskienė susitiko su UAB „Lazdijų autobusų parkas“ savininku Valiumi Micevičiumi. Susitikimo metu ir buvo patvirtinta ši ilgai laukta žinia.

„Esu įsitikinusi, kad šis įvykis įeis į miesto istoriją. Dabartinė Lazdijų miesto stotis jau gan ilgą laiką buvo patyčių objektas, kuriam labai reikėjo atsinaujinti. Pastatas yra ne tik nepatrauklus iš išorės. Jame šalta ir nepatogu laukti autobuso. Džiugu, kad visa tai pasikeis jau netrukus, o dar džiugiau, kad savivaldybės bendradarbiavimo užteko, kad šio, visiems rajono gyventojams svarbaus, objekto atnaujinimas pajudėtų iš mirties taško ir vienas svarbiausių priešrinkiminių gyventojams duotų pažadų bus ištesėtas per pirmuosius mano darbo metus. Į praeitį gręžioti neketiname – žiūrime tik pirmyn ir UAB „Lazdijų autobusų parko“ savininkui bei jo komandai linkime visokeriopos sėkmės.“, – kalbėjo Lazdijų rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė.

Pasak A. Miškinienės, Lazdijuose vykstančios gerosios permainos negalėjo aplenkti šio, visuomenei itin reikalingo, objekto. Lazdijų rajono virsmas šiuolaikiškesniu kraštu, kuriant išskirtines erdves gyventojų laisvalaikiui bei poilsiu, sportui ir turizmui nebūtų įmanomas be svaraus pritrauktų investicijų ir verslo atstovų indėlio.

Lazdijų rajono savivaldybės informacija

Panašūs įrašai:

Vienas komentaras apie “Lazdijuose duris atvers nauja autobusų stotis

  1. Sveikiname Lazdijų merę ir Alytaus tarybos narį. Pavydim baltu pavydu, kad Alytuje meras, irgi jaunas :), nieko esminio alytiškių labui nesugeba nuveikti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.