Kaimynų ir privataus darželio kare – kiaušinių artilerija iš kandidatės į Seimą rankų

Prieš Alytaus privataus darželio „Vaikystės namelis“ kaimynystę nusiteikę Kalnų gatvės gyventojai pasitelkė drastiškų kovos būdų, kuriuos nukreipė prieš šią ugdymo įstaigą lankančių vaikų tėvus. Iš pradžių darželio bendruomenei viena iš kaimynių grasino apmėtyti akmenimis, o galiausiai sulaukė ir jos veiksmų. Šio karo kulminacija tapo vienos alytiškių šeimos, leidžiančios į privatų darželį savo atžalą, automobilio apmėtymas kiaušiniais. Nors į šį incidentą teko įsikišti policijai, darželio bendruomenė ne juokais išsigandusi, mat nebežino, kokių dar neprognozuojamų išpuolių galima tikėtis iš kaimynės, kuri kaip teigė nuo jos nukentėjusieji, yra kandidatė į Seimą.

Apie šį įvykį patvirtino ir Alytaus policijos atstovė Kristina Janulevičienė. Pasak jos, pareigūnai iškvietimą į minėtą įvykį gavo praėjusį penktadienį, po 16 valandos. Pareigūnai užfiksavo, kad  „Porsche“ automobilis buvo apmėtytas kiaušiniais. Automobilio savininkas parašė pareiškimą. Dėl to buvo pradėtas administracinės teisenos tyrimas Už tokį viešosios tvarkos pažeidimą asmeniui gresia bauda nuo 30 iki 140 eurų. Kol kas šioje istorijoje kaltininkai nėra nustatyti. Vyksta įvykio aplinkybių tikslinimas. Pareiškimą dėl neadekvataus kaimynės elgesio policijai pirmadienio rytą parašė ir paties darželio vadovė Rosita Karkauskaitė.

Įstaigos vadovė tikino, kad dėl šio ir ankstesnių kaimynės grasinimų, plūdimosi, agresyvaus elgesio įbaugintos tiek darželio auklėtojos, tiek vaikai, tiek jų tėvai.

Kiaušiniais apmėtyto automobilio savininkai svarstė, kad veikiausiai moteris nesitikėjo, jog automobilyje kažkas yra ir ją pastebės. Pasislėpusi už krūmų ji vieną po kito metė nedidelius kiaušinius tiesiai į automobilį, kuris stovėjo privataus darželio teritorijoje. Norėdamas išsiaiškinti, kas vyksta, vyras išlipo iš automobilio, o moteris, supratusi, kad buvo pastebėta, puolė slėptis savo namuose. Moteris nesiteikė „Porsche“ savininkui atidaryti durų, todėl į įvykį buvo iškviesti policijos pareigūnai. Pasak liudininkų, jiems moteris duris atidarė, tačiau buvo girdėti kaip ji šaukė ir plūdosi necenzūriniais žodžiais.

Nors įtariamieji šioje istorijoje oficialiai nėra identifikuoti, darželio bendruomenės atstovai atpažino taip pasielgusią moterį, nes ji dalyvauja šių metų Seimo rinkimuose, be to, dirba statutinėje organizacijoje. Naujienų portalui „Dzūkijos veidas“ susisiekus su darželio atstovų paminėta kandidate į Seimo rinkimus, ji situaciją komentuoti atsisakė, sakydama, kad neketinanti veltis į šią šmeižto laviną.

Dėl šeimos saugumo nenorėję viešinti savo duomenų kiaušiniais apmėtyto automobilio savininkai  teigė neturintys jokio supratimo, kodėl darželio kaimynystėje gyvenanti moteris taip pasielgė. Pasak jų, šalia automobilio mėtėsi ne tik sudaužyti kiaušiniai, bet ir pomidorai.

„Suprasčiau, jeigu taip būtų pasielgę vaikai, bet kad suaugusi moteris ir dar besitaikanti į Seimą… Tokia darželio kaimynystė mus išties gąsdina, nes jau ne kartą ir kiti tėvai sulaukė grasinimų, kad bus apmėtyti akmenimis. Po šio įvykio atsiliepė ir kiti tėvai, kurie teigė ne kartą pastebėję besimėtančius kiaušinių lukštus, tad galimai mes esame ne pirmieji patekę į tokią kiaušinių ataką“, – kalbėjo alytiškė.

Ji tikino, kad žala automobiliui nebuvo padaryta, mat į jį buvo svaidytasi mažais kiaušiniais, veikiausiai putpelių.

„Esmė jau dabar visai ne kiaušiniais apmėtytame automobilyje, tačiau baimė, kad kitą kartą gali skrieti akmenys ir būtų sužaloti vaikai. Tikriausiai visas šis konfliktas nukreiptas prieš patį darželį, tačiau nesuprantu, kuo šioje situacijoje dėti tėvai? O privatus darželis kaimynystėje yra tikrai geriau nei šalia girtuokliaujantis kaimynas“, – svarstė moteris.

Privatus darželis „Vaikystės namelis“ veikia jau antrus metus, tačiau Kalnų gatvėje esančiame pastate įsikūrė nuo šių metų vasaros. Priešišką nusiteikimą prieš šios įstaigos kaimynystę dar vasaros pradžioje pademonstravo Kalnų gatvės gyventojai. Tąkart į konfliktą buvo pakviesti ir miesto valdžios atstovai, nes gatvės gyventojos jau tada nerimavo, kad tėvai vaikus į darželį atveš dideliu greičiu, o gatvė virs automobilių stovėjimo aikštele. Panašu, kad karo kirvius įstaigos kaimynai galanda ir toliau.

Panašūs įrašai:

22 komentarai apie “Kaimynų ir privataus darželio kare – kiaušinių artilerija iš kandidatės į Seimą rankų

 1. Cia ta pati turbut veikeja Sonata Buzaitiene, kuri labai reiskesi per dzukijos TV pries si darzeli, dar reikejo paminet kad ji dirba Alytaus pataisos namu patarėja. Reiktu susidometi pataisos namu departamentui koki zmones ju darbe dirba

 2. Ši moteris turi savo vaikus.Ką gi, ,,puikus ” pavyzdys jiems.O obuoliai nuo obels ne toli rieda.

 3. Lietuvos socialdemokratų darbo partija 104 numeris Sonata Buzaitiene , na partijai tikrai manau geda tureti toki nari pas save komandoje, pries rinkimus taip elgiasi, tai gyvenime ka dar gali iskresti toks zmogus. Uzjauciu seima

 4. Gėda. Gėda vaikams turėti tokią motiną. Gėda mylimam vyrui turėti pusprotę žmoną. Gėda Kalnų gatvės gyventojams, kad toks supuvęs jų požiūris. Nemanau, kad jų gyvenimo kokybė nukentėjo, kad šalia atsirado puikus darželis. Juk jam vadovauja jauna mergina, kuri pati susikūrė darbo vietą. O dėl agresyvios kaimynės veiksmų galima pradėti procedūrą pripažinimui psichiškai nestabiliai.

 5. Nu jeigu socialdemokrate,tai nieko nuostabaus,Cesiulio pasekeja.Cesiulis vaidino ,kosejo,filmavosi per gaisra…aferas dare.Koks seimininkas ,tokie ir augintiniai

 6. 6 namu Kalnu g atkarpai nusprendusi vadovauti ir tokia is zemais metodais daryti ,,TVARKA,, tai maza garbe ir jai ir jos seimai geda geda geda……

 7. Parduodu vištų kiaušinius. Gal ponią, kandidatę į Seimą, iš Kalnų gatvės, sudomintų. Padarysiu nuolaidą. Ką manai?

 8. Lauros Radzevičiūtės draugė, abi daro ką nori, neturi gėdos jausmo. Gaila grupiokės, kad taip žemai nusirito. Šiaip ji didelė savanaudė. Išrinkta į seimą dėl savęs viską darys, bet ne dėl rinkėjų/žmonių. Visi gerai pagalvokit ar ji tikrai verta būti seime su tokiu proteliu?????

 9. Ale kaip su tokia dūra gyvena vyras. Lėkčiau tolyn nuo tokios kvailutės. Dar ir vaikus pasiimčiau. Įdomu kokia bus reakcija darbdavio. Von tokią.

 10. Ši pamišus poniutė,tykodama aukos,turbūt nepastebėjo mašinoje pasilikusio žmogaus,kad šviesiu paros metu taip neadekvačiai pasielgė.Kaip jos nebijo šalia gyvenantys žmonės?Gal per kiekvieną pilnatį jai kažkas užplaukia???

 11. Ko gero jos vaikai dar nepilnamečiai,kaip su tokia motina gali jie gyventi?
  Gal reikia kad susidomėtų vaikų teisės ar ji gali auginti vaikus būdama ne stabilios psichikos …

  1. O kaip jūsų psichika Vanda ?pirma reikia apsidairyti apie save,savam kieme,antra jus ne ką stabilesnės psichikos,teismas neyrode o jus jau nuteisete gal būt ne kalta žmogų.

   1. Apsidairiau. Ir ką. Visi normalūs aplinkui. Juk ar matėt, kad moteris apkeliavusi nemažai pasaulio, mylinti ir mylima, besidžiaugianti savo vaikais, mėtytų į praeivius pomidorus ir kiaušinius. Vadinasi netiesa, o tiesa slepiasi po kauke. Tik pagiežos pilni, pavydo užvaldyti, netoleranciški, pasipūtę ir nieko, aplamai nieko savo rankomis ir savo protu (tik vedami partijų ir švogerių) nesugebantys sukurti, pagerinti savo gyvenimo kokybę, taip baisiai elgiasi žmonės. Tikiu policija, tikiu teisybė nugalės, tik tam reikia laiko.

 12. Čia kaip
  matau jau visi įvardija kaip teroristą žmogų,pirma reikia įrodyti ,tada šmeižti .Manau ir tos moterys kurios sava teismą varo liežuviais ,ne ką protingesnes,įrodymu tai nėra ,matė,nematė ale lietuviai liežuvius gelanda

 13. Apie ją nėra ką gero pasakyti, nei parašyti. Žmoniškumo 0 vien kaip su tėvais savo pasiielgė. Sumokėjo skolas tėvuko, ale išpirko jo namą, nes buvo užstatytas. Tapus namų savininke išvarė juos iš namų gyventi šalia į nesutvarkytą laukinę virtuvę/namuką. Kai ją mažą augino su broliu ir sese, visiems užteko dideliuose namuose vietos. Trūksta žodžių……

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.