Jaunosios Alytaus rankininkės šalies čempionate iškovojo bronzos medalius

Alytaus SRC rankininkės. RK „Dragūnas“ nuotr.

Po atkaklių kovų Lietuvos U-17 merginų rankinio čempionate, alytiškės džiaugiasi iškovotais bronzos medaliais.

]Savaitgalį Klaipėdoje vyko finalinio ketverto rungtynės tarp Vilniaus SM Tauro, Kauno rajono SM, Pasvalio SM ir Alytaus SRC.

Pusfinalyje Alytaus SRC komanda susitiko su Kauno rajono komanda, kuriai tik po pratęsimo nusileido rezultatu 47:45 (22:20, 40:40). Arši kova vyko visas rungtynes, intriga išlaikyta 70 minučių, merginos atidavė visas jėgas ir tik paskutinėmis minutėmis pritrūko sėkmės.

Tačiau mažajame finale dėl 3 vietos alytiškės palaužė Pasvalio komandą rezultatu 51:42 (22:22). Pirmąjį kėlinį varžovės neleido atitrūkti ir išsiveržti į priekį, po pertraukos padarę išvadas susikūrė nemažą persvarą, kurią išlaikė iki rungtynių pabaigos.

Geriausia rungtynių žaidėja išrinkta Austėja Arbačiauskaitė!