Filmas kine – geriau nei namuose. „Dainava“ laukia Jūsų!

Filmas kine – geriau nei namuose. „Dainava“ laukia Jūsų! 1

Kino teatras „Dainava“ laukia žiūrovų! Spalio 2 – 8 dienomis rodome:

DIDŽIAPĖDŽIO VAIKIS 2 (V) 13:00 IR 15:30 – lietuviškai dubliuotas animacinis filmas visai šeimai.

AGENTĖ AVA (N-16)18:00 – veiksmo filmas.

LX2048 (N-16) 20:30 – trileris.

Bilietus įsigyti skatiname www.kinasdainava.lt

Primename, kad LR Vyriausybės sprendimu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones bei laikytis saugaus 1 metro atstumo. Būkime atsakingi ir laikykimės saugumo reikalavimų.

DIDŽIAPĖDŽIO VAIKIS 2

Filmas kine – geriau nei namuose. „Dainava“ laukia Jūsų! 2

Visos šeimos keistos, bet ši – pati keisčiausia! Pašėlusioje šeimoje drauge su tėčiu Didžiapėdžiu, mažuoju Adamu ir mama Šele gyvena nemenkas zoologijos sodas – nerangokas briedis, didžiulis lokys, nenuilstanti voverė ir nesuskaičiuojamą kiekį atžalų turintis nervingas meškėnas. Unikaliam Aliaskos gamtos draustiniui atsidūrus bėdoje, Didžiapėdžių šeima ryžtasi ištiesti pagalbos ranką ir leistis į nuotykių kupiną kelionę. Atėjo laikas visam pasauliui įrodyti ką sugeba gauruota ir linksma komanda!

„Didžiapėdžio vaikis 2“ – kultinio 2017-ųjų animacinio filmo tęsinys, kalbantis draugystės, šeimos, gamtos išsaugojimo ir ekologijos temomis. Filmo kūrėjai tikina, jog esame atsakingi už planetą, kurioje gyvename, tad ragina gerbti, tausoti ją ir tikėti, kad kiekvienas iš mūsų pajėgus kažkam padėti.

Anonsas: https://www.youtube.com/watch?v=GkNejVWWtiE&feature=emb_title

AGENTĖ AVA

Filmas kine – geriau nei namuose. „Dainava“ laukia Jūsų! 3

Vykdydama boso (akt. JohnMalkovich) jai pavestas užduotis specialioji agentė Ava (akt. JessicaChastain) tarsi šešėlis keliauja po pasaulį, aplinkinius žavėdama grožiu, aštriu protu ir kovos menų įgūdžiais. Kartą eiline turėjusi būti misija ima eiti ne pagal planą, tad Ava nusprendžia palikti žaidimą ir gyventi įprastą gyvenimą. Deja, šio žaidimo taisykles diktuoja ne ji – klaidų ir protokolo laužymo neatleidžiantis specialiųjų pajėgų vadas (akt. Colin Farrell) paskelbia moters medžioklę – grėsmę kelianti Ava privalo būti sunaikinta. Svajones apie ramią kasdienybę keičia moters bandymas išgyventi ir nudėti jos medžiotojus – prasideda krauju paženklintas katės ir pelės žaidimas…Kultiniais tapusių filmų „Tarnaitė“, „Mergina traukiny“ ir „MA“ režisierius TateTaylor ir toliau žongliruoja žanrais, į filmavimo aikštelę prisikviesdamas karščiausias Holivudo žvaigždes. Filme „Agentė Ava“ spindi JohnMalkovich, JessicaChastain, Colin Farrell, senokai kinuose matyta GeenaDavis ir garsus repo atlikėjas Common, žiūrovams paruošę įtampos kupiną kriminalinę veiksmo dramą.

Anonsas:

https://www.youtube.com/watch?v=tmcT0dk0rVQ&feature=emb_title

LX2048

Filmas kine – geriau nei namuose. „Dainava“ laukia Jūsų! 4

Lietuvoje filmuotas mokslinės fantastikos trileris pasakoja apie 2048-uosius metus, žmonijos dėka Žemę supantis ozono sluoksnis tapo toks plonas, kad žmonės vaikščioti lauke dienos metu nebeįmanoma. Žmonės viską pradėjo daryti naktimis, o likusį laiką leidžia virtualioje realybėje. Depresija taip įsivyravo, kad norėdami išlikti gyvi žmonės privalo vartoti valstybės išduodamus vaistus „Litis X“.Naujame pasaulyje AdamasBirdas (akt. Jamesas D‘Arcy‘is) yra itin retas egzempliorius. Jis atsisako vartoti „Litį X“ ir vis tiek keliasi ryte, kad gyventų dienos rėžimu. Jis turi tris vaikus, kai dauguma žmonių jau nebesidaugina, o tik klonuoja save. Greitai besikeičiančiame ir dirbtiniu tampančiame pasaulyje Adamas stengiasi išlikti žmogumi.Tačiau netikėtai Adamas sužino, kad dėl sveikatos problemų jis netrukus paliks Žemę, o jo vietą užims vyriausybės sukurtos Premium 3 programos klonas, kuris bus daug tobulesnis. Norėdamas gauti atsakymus į jam kylančius klausimus, Adamas bando padaryti viską, kol jo vietos neužėmė tobulesnė kopija.

Anonsas:

https://www.youtube.com/watch?v=v-qdGKjdjJk&feature=emb_title

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.