Likimo nuskriaustiems keturkojams – Alytaus rotariečių parama

Lietuvoje krečiant gyvūnų nepriežiūros ir kankinimo skandalams, neabejingi keturkojams liko ir Alytaus rotariečiai. Asociacijoje „Keturkojo viltis“ apsilankę klubo atstovai padovanojo statybinių prekių parduotuvės dovanų čekius, už kuriuos asociacijos steigėjas Eimantas Kalėda turės galimybę geresnes gyvenimo sąlygas suteikti dar daugiau globotinių.

Reaguodami į situaciją Lietuvoje, kai gyvūnų globa ir priežiūra yra kebli, Alytaus Rotary klubo nariai nusprendė apsilankyti Alytuje veikiančioje gyvūnų globa ir priežiūra užsiimančioje asociacijoje „Keturkojo viltis“ ir jos steigėjams įteikti statybinių prekių parduotuvės čekius, už kuriuos bus galima įrengti dar daugiau voljerų gyvūnams ar panaudoti kitiems reikalingiems darbams atlikti.

„Tai, ką ten apsilankę pamatėme, labai sužavėjo. Eimantas – jaunas žmogus, o tiek entuziazmo, tiek atsidavimo. Kai atvykome, jis valė šuniukų gardus. Sąlygos gyvūnams ten išties puikios, gyvūnai prižiūrėti, linksmi, žvalūs. Tiek tikrumo, atsidavimo, nuoširdumo nesame matę. Kaip paaiškėjo, jis namuose pats laiko du šunis ir dešimt kačių, o pačiose asociacijos nuomojamose patalpose keturkojų dar daugiau. Džiaugiamės, kad mūsų visuomenėje yra tokių žmonių“, – kalbėjo Alytaus Rotary klubo atstovas Saulius Ivoška.

Kartu su juo įteikti čekius nuo Alytaus rotariečių vyko ir Karolis Aleknavičius.

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.