„Snow Arena“ į Druskininkus sukviečia pasaulinio lygio sportininkus

„Snow Arena“ vadovas Aivaras Kadziauskas, geriausia Čekijos kalnų slidininkė M. Dubovska ir Argentinos kalnų slidininkas Ch. J. S. Birkner. Roberto Kisieliaus nuotraukos.

Druskininkuose veikiančiame žiemos pramogų komplekse „Snow Arena“ visus metus galima patirti žiemos vėsą ir žiemos sporto malonumus. Taigi čia nuolat galima sutikti ne tik slidinėjimo entuziastų mėgėjų, bet ir profesionalių sportininkų.

Atvykę į Druskininkus, jie kaskart džiaugiasi ne tik puikiomis sąlygomis treniruotis, bet ir aukščiausio lygio paslaugomis bei juos supančia ramia kurorto aplinka.

Nors karantinas ir sustabdė daug sporto varžybų, Druskininkuose buvo galima sutikti vieną iš greičiausių šių laikų kalnų slidininkių – didžiojo slalomo pasaulio čempionę slovakę Petrą Vlhovą. Sportininkė treniruotėms „Snow Areną“ pasirinko jau ne pirmus metus. Ir šiemet trasose ji kasdien surengdavo po dvi treniruotes. 2018 m. P. Vlhova tapo pirmąja Slovakijos sportininke, laimėjusia Pasaulio taurės didžiojo slalomo rungtį. Petra buvo apdovanota ir Pasaulio pirmenybių medaliais – slalomo varžybose laimėjo bronzą, o didžiojo slalomo – auksą.

„Snow Areną“ pasiruošimui varžyboms renkasi ir geriausia Čekijos kalnų slidininkė Martina Dubovska: „Vertinu kiekvieną galimybę, kai esu čia, Druskininkuose. Treniruotės „Snow Arenoje“ visada yra puikios, čia gaunu aukščiausio lygio paslaugas. Pušynų oras kaskart ypatingai įkrauna, po treniruočių gera ilsėtis ir mėgautis Druskininkų teikiamais sveikatinimo paslaugų, SPA malonumais, vaikščioti, grožėtis apylinkėmis ar minti dviratį – čia visur ypatingai gražu. Net gyvenu labai puikioje vietoje tarp pušų, „Villa Rata“ sodyboje.

„Snow Arenoje“ gera sportuoti, gera būti. Čia kasdien kelis kartus treniruojuosi, tad ir kitiems sportininkams visada rekomenduoju šį kompleksą treniruotėms. Kodėl renkuosi būtent „Snow Areną“? Čia dirba puikus, profesionalus personalas, puiki sniego dangos kokybė ir inventorius. Tikiuosi, kad šis sezonas man bus visomis prasmėmis puikus, motyvuojantis ir su aukščiausiais pasiekimais.“

Argentinos kalnų slidininkas, 2002, 2006 ir 2010 m. Žiemos olimpinių žaidynių dalyvis Christian Javier Simari Birkner: „Šiais metais savo treniruotėms dėl labai gerų atsiliepimų ir susiklosčiusios pandemijos situacijos pasirinkau Europą – Druskininkuose veikiančią „Snow Areną“. Žiemos metu įprastai renkuosi treniruotes gimtojoje Argentinoje. Mano treniruotės Druskininkuose truko ilgiau nei dvi savaites. Džiugina, kad čia galiu pasirinkti visą spektrą sporto užsiėmimų: intensyviai treniravomės, surengėme fizinės ištvermės treniruotes, mynėme kalnų dviračius. Smagu, kad aptarnaujantis žiemos pramogų komplekso personalas visuomet pagelbėdavo, išspręsdavo visus rūpimus klausimus.“

„Smagu, kad vis daugėja žiemos pramogų mėgėjų. Džiaugiamės, šiemet sulaukę tikrai nemažai profesionalių slidininkų. Sportininkams arenoje įrengta speciali ledo trasa. Žinoma, profesionalams skirtą trasą gali išmėginti ir pakankamai slidinėjimo įgūdžių turintys mėgėjai.

Arena yra moderni, padengta kokybišku sniegu, gaminamu be jokių cheminių ir bakterinių priedų. Galiu drąsiai tvirtinti, kad čempionai renkasi „Snow Areną“, nes čia geriausia pasaulyje uždara trasa. Yra ir ledo trasos dalis, parengta išskirtinai sportininkams.

Be to, treniruojantis kalnuose, sportininkams gali trukdyti vėjas, šiluma ar šaltis, o „Snow Arenoje“ nebūna jokių gamtos staigmenų. Džiaugiamės, kad pas mus atvyksta garsūs sportininkai, didžiuojamės mums parodytu dėmesiu ir puikiais jų atsiliepimais“, – kalbėjo A. Kadziauskas.

„Mano Druskininkai“ straipsnis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *