Alytaus kultūros centras turi naują vadovę

Alytaus miesto savivaldybėje trečiadienį įvyko konkursas į Alytaus kultūros centro direktoriaus poziciją. Konkurse dalyvavo 8 kandidatai – 7 moterys ir vienas vyras.

Po pokalbio su visais kandidatais, konkurso nugalėtoja paskelbta buvusi Alytaus rajono mero patarėja Indrė Mikelionytė-Pranciulevičienė.

Tiesa, norą dalyvauti konkurse iš pradžių buvo pareiškę net 10 pretendentų, tačiau peržiūrėjus jų pateiktus dokumentus paaiškėjo, jog reikalavimus atitinka 8 iš jų.

Tarp keltų reikalavimų pretendentams – aukštasis universitetinis arba jam prilygintas humanitarinių mokslų, socialinių mokslų arba meno srities išsilavinimas bei ne mažesnė kaip 3 metų kultūros darbo patirtis. Iš pretendentų buvo reikalaujama ir išmanyti atitinkamo regiono kultūros savitumą; mokėti vertinti esamą kultūros ir jos verslo aplinką; turėti strateginio planavimo, kultūros politikos įgyvendinimo, išteklių ir personalo valdymo įgūdžių; mokėti vertinti, analizuoti kultūrinės veiklos programas-projektus ir kt.

Alytaus kultūros centro direktoriaus vieta atsilaisvino, kai šių metų kovą iš pareigų savo noru pasitraukė Klaudija Aleksandravičiūtė, šiuo metu vadovaujanti Kauno miesto kultūros centrui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *