Taiklūs Alytaus lankininkų šūviai – Pagiriuose

Klubo „Žaliasis lankas“ nuotraukos.

Savaitgalį naujajame šaudymo iš lanko aikštyne Vilniaus rajone, Pagiriuose, vyko jubiliejinės – 20-osios – V. Černiausko atminimo šaudymo iš lanko varžybose. Jose sėkmingai pasirodė Alytaus „Žaliojo lanko“ klubo atstovai.

Alytiškės užėmė visą apdovanojimų pakylą moterų olimpinių lankų grupėje. Čia triumfavo „Žaliojo lanko“ trenerė, Europos žaidynių dalyvė Inga Timinskienė, kuri finale 6:0 nugalėjo savo auklėtinę Pauliną Ramanauskaitę („ASRC-Žaliasis lankas“). Bronzos medalį pelnė Kristina Abramaitytė („ASRC-Žaliasis lankas“), kuri mažajame finale 6:2 pranoko vilnietę Medą Večkytę.

Kitas „Žaliojo lanko“ atstovas Stasys Svetlauskas tapo nugalėtoju ilgųjų ir tradicinių lankų varžybose. Finale jis 7:3 pranoko Marciną Kozlovskį.

Du Alytaus klubo atstovai Ugnius Timinskas ir Dominykas Jančiukas kartu su Daliumi Mačerniu triumfavo vyrų olimpinių lankų komandų varžybose. Moterų komandų varžybose nugalėjo favorite laikyta „Žaliojo lanko“ komanda – K. Abramaitytė, P. Ramanauskaitė ir I. Timinskienė.

Ilgųjų lankų komandų grupėje nugalėjo S. Svetlausko atstovaujamas trio, o su komandos draugais sidabro medalį šiose varžybose pelnė paprastais lankais šaudęs Nedas Mockevičius.

„Mūsų klubo narių rezultatas šiose varžybose buvo puikūs. Iškovojome visas prizines vietas moterų olimpinių lankų grupėje, o komandinėse varžybose pelnėme 4 medalius skirtingose grupėse. Iš paskutiniųjų sezono varžybų su medaliais grįžo visi alytiškiai, todėl džiaugtis turime kuo“, – šypsojosi „Žaliojo lanko“ trenerė I. Timinskienė.

Šis šaudymo iš lanko sezonas dėl pasaulinės pandemijos buvo neįprastas kaip ir daugeliui sporto šakų. Pajėgiausi Alytaus sportininkai šį sezoną neturėjo galimybės išbandyti savo jėgų svarbiausiose varžybose užsienyje. Nepaisant to, „Žaliojo lanko“ klubo atstovai pozityviai žiūri į ateitį.

„Sezonas buvo labai neįprastas daugeliui sportų – ne išimtis ir mūsų. Atšauktos visos pagrindinės sezono varžybos, taip pat kiti planuoti startai, tačiau lankininkai niekur nedingsta. Galbūt kaip tik ši situacija išryškina tuos, kas tikrai nori šaudyti ir kas vis dar dega šiuo sportu. Manau, kad po tokio sezono tie, kurie išliko, bus stipresni, labiau pasiruošę naujiems iššūkiams. Džiugu, kad nemažai tokių žmonių, kurie intensyviai treniruojasi bei ruošiasi pavasario startams, turime ir Alytuje“, – džiaugėsi I. Timinskienė.

Klubo „Žaliasis lankas“ informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *