„Rotariadoje“ alytiškiai pasižymėjo aktyvumu ir puikiais rezultatais

„Rotariadoje“ alytiškiai pasižymėjo aktyvumu ir puikiais rezultatais 1

Savaitgalį Druskininkų kurortas alsavo rotarietiška dvasia – tris dienas čia vyko tradicinės sporto žaidynės ir bene laukiamiausias Lietuvos Rotary klubų renginys „Rotariada 2020“.

Apsiginklavę kaukėmis, paspirtukais bei puikia nuotaika šventėje dalyvavo ir Alytaus Rotary klubo nariai su šeimomis. Alytiškiai šiemet pasižymėjo išskirtiniu aktyvumu – klubas regitravo didžiausią dalyvių skaičių. Tiek pat jų buvo užregistravę vos du klubai – Vilniaus ir Klaipėdos – iš 52-iejų šventėje dalyvavusių.

„Rotariadoje“ alytiškiai pasižymėjo aktyvumu ir puikiais rezultatais 2

Dzūkijos sostinės rotariečiai puikius rezultatus pademonstravo ir sporto rungtyse.

Kęstutis Baranauskas buvo nepralenkiamas teniso kortuose, kur iškovojo pirmą vietą, o dvejete su kolega Antanu Krutuliu – trečiąją.

Trečiąją vietą gatvės krepšinio 3×3 turnyre iškovojo ir klubo Prezidento Kęstučio Jasmonto, Jauniaus Janonio, Ričardas Pruskas bei Romo Baziliausko komanda.

„Rotariadoje“ alytiškiai pasižymėjo aktyvumu ir puikiais rezultatais 3

Bronzą alytiškiai K. Jasmontas, Karolis Aleknavičius, Marius Jasaitis bei Remigijus Vičiulis iškovojo ir baudų metimo rungtyje.

„Rotariadoje“ alytiškiai pasižymėjo aktyvumu ir puikiais rezultatais 4

Susumavus visų sporto rungčių varžybų rezultatus, Alytaus Rotary klubas užėmė 8-ąją vietą iš 52-iejų.

„Rotariada“ – tai sporto, bendravimo ir geros nuotaikos Rotary šeimos tarptautinis renginys, vykstantis nuo 2002 metų. Druskininkuose „Rotariada surengtą 5-ąjį kartą.

Pradėję nuo atidarymo vakaro, labdaros koncerto ir iškilmingo skėtinės bendradarbiavimo sutarties pasirašymo tarp Lietuvos Rotary Apygardos bei Lietuvos paralimpinio komiteto, tęsdami tradicine eisena, sporto varžybomis 13-oje rungčių ir pramogomis šeimoms, šventės dalyviai šiųmetę „Rotariadą“ užbaigė šventės uždarymo ir apdovanojimų iškilmėmis, su koncertu ir mini labdaros aukcionu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.