Savivaldybės bei jos įstaigų lankytojams kaukės – privalomos

Alytaus miesto savivaldybės nuotrauka.

Įgyvendinant Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo sprendimus, Alytaus miesto savivaldybėje ir jai pavaldžiose įstaigose bei institucijose bus priimami ir aptarnaujami tik veido kaukes dėvintys asmenys.

Alytaus miesto savivaldybės administracija prašo gyventojų dėl visų bendro saugumo  teikti prioritetą nuotolinėms paslaugoms, o esant neišvengiamai būtinybei atvykti į savivaldybę, registruotis iš anksto telefonu bei laikytis nustatytų reikalavimų: dėvėti kaukes, dezinfekuoti rankas, laikytis 1 metro atstumo nuo kitų asmenų.

Pasak Alytaus miesto savivaldybės Vidaus administravimo skyriaus vedėjos Astos Guzienės, praėjęs karantinas parodė, kad iš tiesų daugelį gyventojams reikalingų paslaugų savivaldybė gali suteikti nuotoliniu būdu.

„Žinoma, būta atvejų, kai klausimus ar prašymus reikėjo spręsti ir gyvai. Iš anksto telefonu užsiregistravusiems gyventojams buvo paskiriamas priėmimo laikas, siekiama, kad vienu metu priimamajame nebūtų daug lankytojų, būtų laikomasi saugaus atstumo“, –sakė vedėja.

Jos teigimu, kol kas reikalavimai dėl gyventojų aptarnavimo nėra tokie griežti, tačiau nepaisant to, norėtųsi tikėtis sąmoningo lankytojų požiūrio į nustatytus reikalavimus.

„Raginčiau prieš atvykstant į savivaldybę iš anksto registruotis telefonu +370 610 30896,  reikiamas paslaugas užsakyti elektroniniu būdu. Taip pat prašymus galima teikti ir elektroniniu paštu info@alytus.lt“, –sakė  A. Guzienė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *