Vasara su anglų kalba? Kodėl gi ne?

Jau šeštus metus mes, anglų kalbos mokykla „Pingu‘s English school“ ,organizuojame vasaros dienos stovyklą vaikams Alytuje. Kasmet vis sukame galvas ruošdami naują programą. Savaitė stovykloje tampa vis kitokia, kartais tai kelionė po Europos šalis. Kartais tai profesijų pažinimo laikas, kartais tai skrydis po planetas ir visatą. O gal augmenijos ir gyvūnijos pažinimas skirtinguose kontinentuose?

Vaikai noriai dalyvauja užsiėmimuose, ruošia teminius projektus. Pradžioje nedrąsūs pamažu įgauna drąsos, nugali kalbos baimes ir puikiai įsitraukia į vaidinimus ir kitus užsiėmimus anglų kalba. Džiaugiamės, kai vaikai sugrįžta kas vasarą. Yra ir tokių, su kuriais atostogaujame kasmet.

Šios vasaros stovykla 6-10 metų vaikams „HELLO, vasara!“ – kiek kitokia, nes buvo daug nerimo prieš tai, ar įvyks. Džiaugiamės, kad vietos greitai užsipildė. Smagu, kad galime vėl lankyti muziejus, važiuoti į ekskursijas, kad galime eiti į kiną, kad galime kartu žaisti ir dūkti, tiesiog būti.

Mūsų Alytaus Kraštotyros muziejus rengia puikias edukacijas, kur kaskart išmokstam kažką naujo. Alytaus lėlių teatre Aitvaras prisiliečiam prie lėlės gaminimo ir vaidinimo paslapčių. Miestai ir miesteliai, kur lankomės ekskursijų metu, vis stebina mus, kaskart atrandame kažką naujo nepažinto. Visų paslapčių negalime išduoti, reikia mus aplankyti www.pingusenglish.lt.

Stovykla įpusėjo, bet mes jau galvojame apie kitą vasarą. Taip pat planuojame veiklas nuo rudens, kai vėl galėsime priimti tęstines ir naujas vaikų grupes iki 14 m. į anglų kalbos užsiėmimus. Registracija jau vyksta:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdOvWw7Gjd3TVQha8P0WDk1IZhtVWBPHutO-XeE15aYmHpBUQ/viewform?c=0&w=1

Džiaugiamės praleistu laiku su vaikais ir galimybe įgyvendinti šį projektą Vasaros dienos stovykla 6-10 metų vaikams „HELLO, vasara“, kurį dalinai finansuoja Alytaus miesto savivaldybė.

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.