23-oji Alytaus Rotary klubo pradžia – su nauju prezidentu ir gėrio sauja 9-metei Viltei

23-oji Alytaus Rotary klubo pradžia – su nauju prezidentu ir gėrio sauja 9-metei Viltei 1
2020–2021 metų Alytaus Rotary klubo prezidentas Kęstutis Jasmontas su žmona Kristina

Prasidėjusi liepa atnešė nemažai naujovių Alytaus Rotary klube – nauji, 23-ieji, rotarietiški veiklos metai prasidėjo ne tik su naujuoju prezidentu Kęstučiu Jasmontu bei nauja valdyba priešakyje, bet ir surinktomis lėšomis kilniam tikslui.

Naujos kadencijos prezidento inauguracijos vakarą vyko aukcionas, kurio metu buvo renkamos lėšos 9-metės Viltės reabilitacijai po smegenų auglio operacijos.

Šiam kilniam ir prasmingam tikslui pinigų negailėjo ne tik patys Alytaus Rotary klubo nariai, bet ir kiti šventės svečiai – Vilniaus, Kauno, Druskininkų, Marijampolės rotariečiai, Dzū­ki­jos LIONS ir Aly­taus LIONS mo­te­rų klu­bų na­riai, Alytaus „Zontos“ ir soroptimisčių klubietės.

100 Eur į aukciono fondą pateko už pirmąjį šventinio vakaro torto gabalėlį, 650 Eur – už poeto Liutauro Degėsio knygą „Lengva nebus“ ir vakarienę su pačiu autoriumi.

Už 200 Eur buvo įsigyta naujojo prezidento K. Jasmonto tarnybinė kepurė, kurią jis dėvėjo dirbdamas Alytaus pataisos namuose, už 160 Eur – krepšinio kamuolys su komandos „Alita“ krepšininkų parašais, surinktais prieš beveik du dešimtmečius, po iškovotos 3 vietos Lietuvos krepšinio lygoje, 100 Eur buvo įvertinti marškinėliai su Alytaus miesto mero Nerijaus Cesiulio parašu po skambiąja fraze „Mes Dzūkai – ne paspirtukai“.

Aukciono metu buvo surinkta daugiau kaip 3 000 Eur.

23-oji Alytaus Rotary klubo pradžia – su nauju prezidentu ir gėrio sauja 9-metei Viltei 2

„Naujus rotarietiškus metus pradedame su naujais tikslais, siekiais, viltimis, sudėtais ant to paties pagalbos ir paramos stokojantiems pagrindo. Tikėkimės, kad aplinkybės nepakiš kojos ir toliau galėsime dalintis ir daryti kilnius darbus. Labai džiaugiuosi, kad bendromis pastangomis galėsime padovanoti Viltei delfinų terapiją“, – portalui Dzūkijosveidas.lt po inauguracijos sakė 2020–2021 metų kadencijos Alytaus Rotary klubo prezidentas K. Jasmontas.

Šiuo me­tu Aly­taus Ro­ta­ry klu­be – 37 nuo­la­ti­niai na­riai. Lie­tu­vo­je 56 Ro­ta­ry klu­bai vie­ni­ja per pus­an­tro tūks­tan­čio ben­dra­min­čių.

23-oji Alytaus Rotary klubo pradžia – su nauju prezidentu ir gėrio sauja 9-metei Viltei 3

23-oji Alytaus Rotary klubo pradžia – su nauju prezidentu ir gėrio sauja 9-metei Viltei 4

23-oji Alytaus Rotary klubo pradžia – su nauju prezidentu ir gėrio sauja 9-metei Viltei 5

Vienas komentaras apie “23-oji Alytaus Rotary klubo pradžia – su nauju prezidentu ir gėrio sauja 9-metei Viltei

  1. Suage zmones susirenka pazaisti nesamones, aristokratais pabuti. Rotary, Lions, Zonta. Situ jus klubu ir broliu Alytui gana jau iki kaklo. Priderge vienas brolis simtui metu i prieki. O ir vadovu tapo is kolonijos iskrapstytas uz aferas veikejas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.