Seimo rinkimuose varžysis T. Pačėso vadovaujama partija

Seimo rinkimuose varžysis T. Pačėso vadovaujama partija 1

Dalyvauti spalį įvyksiančiuose Seimo rinkimuose registravosi plačiai nežinoma partija „Lietuva – visų“, jai vadovauja verslininkas, buvęs krepšinio treneris, Alytaus tarybos narys Tomas Pačėsas.

Kaip rašo naujienų portalas 15min.lt, nauja partija įkurta nebuvo, o „Lietuva – visų“ atsirado Emigrantų partijai pakeitus pavadinimą. Ar pats dalyvaus rinkimuose ir jei taip – su kuo, T. Pačėsas kol kas neatskleidžia, informaciją žada pateikti vėliau. Balandį Teisingumo ministerijos paskelbtais duomenimis, „Lietuva – visų“ turi 4404 narius.

Pagal jų skaičių T. Pačėso vadovaujama politinė jėga lenkia ne tik Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungą (4295 nariai) ar kitą valdančiąją Lietuvos socialdemokratų darbo partiją (3297 nariai), bet ir daug kitų partijų.

Registrų centro duomenimis, „Lietuva – visų“ taryboje yra ir anksčiau buvusi Lietuvos centro partijos pirmininko Naglio Puteikio bendražygė Laura Radzevičiūtė, kuri, kaip ir T. Pačėsas, yra išrinkta į Alytaus miesto tarybą.

Partijoje vietos liko ir prieš aštuonerius metus Emigrantų partiją įkūrusiam Juozui Murauskui, ilgai buvusiam šios politinės jėgos pirmininku.  Kaip rašo portalas, 2015-aisiais Vyriausioji rinkimų komisija jį išbraukė iš savivaldos rinkimų sąrašų už nuslėptą teistumą. Po šio sprendimo Emigrantų partija, kėlusi vienintelį kandidatų sąrašą – Kaune, nusprendė trauktis iš rinkimų. 2019-ųjų savivaldos rinkimuose partija nedalyvavo.

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.