Alytaus progimnazija sulaukė statybininkų: kokia bus po remonto?

Alytaus Vidzgirio progimnazijoje jau nuo antradienio pluša statybininkai. Čia prasidėjo mokyklos patalpų remonto pirmasis darbų etapas. Naujuosius mokslo metus progimnazijos mokiniai pasitiks su atnaujinta sporto sale, naujomis valgyklos grindimis, penkiomis renovuotomis klasėmis bei įrengtu sanitariniu mazgu neįgaliesiems.

Viešųjų pirkimų konkurse dalyvavo 15 įmonių, o jį laimėjo Vilniuje įsikūrusi UAB „Eganta“ ir pirmadienį Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorius Rolandas Juonys su įmone pasirašė sutartį. Jo teigimu, Alytaus miesto savivaldybei progimnazijoje numatyti remonto darbai atsieis 90 tūkst. eurų.

Jau antradienio rytą statybos įmonės darbuotojai kibo į darbus ir pradėjo nuo klasių remonto.

„Turime ir daugiau patalpų, kurioms reikalingas remontas, todėl prašysime valdžios palaikymo ir pagalbos. Maisto gaminimo salei reikalingas ne tik remontas, bet ir įrangos atnaujinimas. Jau esame savivaldybei pateikę įrangos pasiūlymą, projektą su visu reikalingu įrangos, technikos projektavimu“, – pasakojo laikinai progimnazijai vadovaujanti pavaduotoja ugdymui Neringa Babijonienė.

Pasak jos, organizuojant remonto darbus pirmiausia orientuojamasi į pradinių klasių mokinius. Vyresnių klasių vaikus planuojama perkelti į kitą mokyklos korpusą, o likusį paliks mažiesiems.

„Nesutvarkytų kabinetų turime ne tiek jau ir daug. Dalis kabinetų yra geros būklės ir tik nedidelė dalis yra patenkinamos būklės. Dalį patalpų galėtume atiduoti miesto bendruomenės reikmėms. Labai tikimės, kad atsinaujinanti mokykla tiek patalpomis, tiek kolektyvu pritrauks daugiau norinčiųjų joje mokytis“, – sakė N. Babijonienė.

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *