Alytaus apskrities baldų įmonei – įtarimai nuslėpus mokesčius

Įtariama, kad Alytaus apskrityje veikianti baldų įmonė galėjo nuslėpti ne mažiau kaip 75 000 eurų gautų pajamų. Šią savaitę Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai dirbdami kartu su Vilniaus ir Kauno kolegomis atliko 19 kratų, kurių metu paimta daugiau nei 41 000 eurų grynųjų pinigų, kompiuteriai, įmonės apskaitoje nefiksuoti dokumentai, duomenys iš kompiuterinių laikmenų.

Alytaus apskrities Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriuje dėl šio įvykio atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl apgaulingo apskaitos tvarkymo ir neteisingų duomenų apie pajamas, pelną ar turtą pateikimo.

Įtarimai dėl galimai vykdytos nusikalstamos veikos pareikšti trims asmenims: 36 m. įmonės vadovui, apskaitą tvarkiusiai 58 m. buhalterei ir vienam įmonės darbuotojui (39 m.). Du asmenys buvo laikinai sulaikyti, jiems skirtos kardomosios priemonės – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Pagal Lietuvos Respublikos Baudžiamąjį kodeksą asmenims gali grėsti bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

Tyrimą kontroliuoja Kauno apygardos prokuratūros Antrojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorai.

Alytaus apskrities VPK informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *