Dainius Zubrus ir vėl Alytuje: ledo arenos idėja gali virsti realybe

Dainius Zubrus ir vėl Alytuje: ledo arenos idėja gali virsti realybe 1

Dar šių metų pradžioje Alytuje viešėjusi ledo ritulio legenda Dainius Zubrus merui Nerijui Cesiuliui išsakė idėją Dzūkijos sostinėje pastatyti ledo areną ir čia įsteigti ledo ritulio mokyklą. Šiandien kuklios svajonės, regis, gali virsti realybe.

Garsus sportininkas su komanda miesto vadovus aplankė dar kartą. D. Zubrus, asociacijos „Hockey Lietuva“ generalinis sekretorius Vaidas Budrauskas ir tarybos pirmininkas Mindaugas Marcinkevičius su Alytaus miesto savivaldybės vadovais ir tarybos nariais aptarė galimas vietas čiuožyklai, ledo arenos projektavimo ir statybos klausimus.

„Dažnai tenka girdėti, kad alytiškiams trūksta pramogų. Jeigu Alytuje atsirastų ledo arena, tai būtų didelis proveržis miestui. Tai būtų ne tik smagus ir turiningas laisvalaikio praleidimo būdas. Čia galėtų vykti profesionalios varžybos, renginiai, galėtų treniruotis ir užaugti nauja talentingų ledo ritulio, dailiojo čiuožimo ar kerlingo mėgėjų ir profesionalų karta“, – teigė Alytaus miesto savivaldybės meras N. Cesiulis.

Pasak „Hockey Lietuva“ tarybos pirmininko M. Marcinkevičiaus, ledo arenos statyboms reikėtų maždaug 50 arų sklypo. Suradus tinkamą sklypą, investuotojui  pastačius čiuožyklą, ledo ritulio žvaigždė D. Zubrus Alytaus merui N. Cesiuliui pažadėjo įsteigti savo vardo ledo ritulio mokyklą, kurioje jaunuosius žaidėjus galėtų treniruoti ne tik Lietuvos, bet ir iš užsienio atvykstantys šios sporto šakos profesionalai.

Arenoje būtų įrengta čiuožykla, rūbinės ledo ritulininkams ir masinio čiuožimo poreikiams patenkinti. Taip pat įrengtos sėdimos vietos žiūrovams. Čiuožykla veiktų šaltuoju metų laiku, vasarą būtų klojama speciali minkšta danga, kurioje būtų galima žaisti krepšinį, tinklinį, tenisą, salės futbolą.

Skaičiuojama, kad ledo arenos statybos Alytuje galėtų atsieiti apie 1,5–2 mln. Eur.
Lietuvoje šiuo metu yra aštuonios ledo ritulio arenos, artimiausiu metu duris turėtų atverti dar dvi. Tuo metu Latvijoje tokių arenų yra keturiolika.

Komunikacijos skyriaus informacija

 

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.