Oficialu: „Sakalėlis“ ir „Drevinukas“ išlieka, Suaugusiųjų ir jaunimo mokykla – ne

Oficialu: „Sakalėlis“ ir „Drevinukas“ išlieka, Suaugusiųjų ir jaunimo mokykla - ne 1
Darželis-mokykla „Drevinukas“, „Sakalėlio“ pradinė mokykla ir Suaugusiųjų ir jaunimo mokykla. Dzūkijosveidas.lt koliažas

Dvejose Alytaus miesto švietimo įstaigose – „Sakalėlio“ pradinėje mokykloje ir darželyje-mokykloje „Drevinukas“ – švietimo pertvarka atšaukiama, tuo tarpu pradėtos Suaugusiųjų ir jaunimo mokykloje likvidavimo procedūros bus tęsiamos. Tokį sprendimą priėmė ketvirtadienį į nuotolinį posėdį susirinkusi Alytaus miesto savivaldybės taryba. 23 iš 25 tarybos narių balsavo už tokį sprendimo projektą.

Pasak sprendimo autorių, 11-kos tarybos narių, atšaukti pradėtą Alytaus miesto švietimo tinklo pertvarką buvo būtina dėl kilusio didelio bendruomenių nepasitenkinimo, paaiškėjus, jog po „Sakalėlio“ pradinės mokyklos reorganizacijos ir „Drevinuko“ mokyklos-darželio struktūros pertvarkymo, įstaigos bus prijungtos prie Vidzgirio progimnazijos. Tolimesnis vietos politikų grupės siūlymas – tinklo pertvarkos klausimą spręsti kompleksiškai, vertinant visų ugdymo įstaigų ilgalaikę perspektyvą.

Vasario pabaigoje vietos politikų palaiminta švietimo tinklo pertvarka susilaukė daugybės diskusijų, o ginčai jau buvo pasiekę ir teismus. Atšaukus sprendimą teisminiai ginčai tarp „Sakalėlio“ bei „Drevinuko“ bendruomenių ir Alytaus miesto savivaldybės veikiausiai bus užbaigti taikos sutartimis.

Panašūs įrašai:

2 komentarai apie “Oficialu: „Sakalėlis“ ir „Drevinukas“ išlieka, Suaugusiųjų ir jaunimo mokykla – ne

  1. Kaip, džiaugiuosi. Abu mano vaikai mokėsi Drevinuke. Abu gavo labai gerus pagrindus. O kokios nuostabios šventė vykdavo.Visa širdimi už Drevinuką❣️

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.