Koronaviruso tyrimai atliekami ugdymo įstaigų darbuotojams

Koronaviruso tyrimai atliekami ugdymo įstaigų darbuotojams 1
Dzūkijosveidas.lt nuotrauka.

Alytuje dėl koronaviruso infekcijos pradedami tirti ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų darbuotojai.

Gegužės 11 d. Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorius pasirašė įsakymą dėl prevencinių laboratorinių tyrimų COVID-19 ligai diagnozuoti Alytaus miesto savivaldybės švietimo įstaigų, vykdančių ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, darbuotojams. Šiame dokumente nustatyta tvarka, kaip, norėdamas išsitirti dėl COVID -19 infekcijos,  turėtų elgtis tyrimus norintys atlikti asmenys.

Įsakyme numatyta, kad švietimo įstaigų vadovai turi sudaryti savo darbuotojų, kuriems priklauso prevencinis tyrimas dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos), sąrašą, apie tai informuoti darbuotojus ir suteikti jiems galimybę nuvykti į mobilų punktą Pramonės g. 1B, Alytuje, kad būtų atliktas pirmiau minėtas prevencinis tyrimas.

Alytaus miesto savivaldybės švietimo įstaigų, vykdančių ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, darbuotojai, kurie buvo įtraukti į prevencinio įstaigos testavimo sąrašą, turi skambinti telefonu 1808, registruotis dėl prevencinio tyrimo atlikimo, nurodyti registravimosi kodą ,,DARŽELINUKAI“ ir nurodytu laiku nuvykti į mobilų punktą.

Alytaus miesto savivaldybės švietimo įstaigų, vykdančių ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, vadovai Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020-05-08 sprendimo Nr. V-1104 „Dėl prevencinių laboratorinių tyrimų COVID-19 ligai (koronaviruso infekcijai) diagnozuoti ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų darbuotojams“ 4 punkte nurodytą informaciją teikia Alytaus miesto savivaldybės administracijos vyriausiajam specialistui (savivaldybės gydytojui) el. paštu povilas.jagelavicius@alytus.lt.

Direktoriaus įsakymu taip pat pavesta Alytaus miesto savivaldybės mobilaus punkto koordinatoriui organizuoti Alytaus miesto savivaldybės švietimo įstaigų, vykdančių ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, darbuotojų mėginių paėmimą COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) laboratoriniams tyrimams atlikti atsižvelgiant į Alytaus miesto savivaldybės mobiliam punktui priskirtos laboratorijos pajėgumus.

Alytaus miesto savivaldybės administracijos Komunikacijos skyriaus informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.