Alytaus poliklinikoje atnaujinamas saugus paslaugų teikimas

Pacientai informuojami, jog Alytaus poliklinikoje atnaujinamas paslaugų teikimas, bus užtikrinamas pacientų ir personalo saugumas, pacientams paruoštos apsilankymo rekomendacijos.

„Prioritetas ir toliau bus teikiamas nuotolinėms paslaugoms – vaistų ir medicinos pagalbos priemonių išrašymui, elektroninių nedarbingumo pažymėjimų išdavimui ir tęsimui, šeimos gydytojo, gydytojo specialisto, slaugytojo konsultacijoms, gydytojų tarpusavio konsultacijoms, būtinųjų tyrimų paskyrimui. Tiesioginis kontaktas su pacientu bus tik tuomet, kai paslaugos neįmanoma suteikti nuotoliniu būdu“, – komentuoja įstaigos direktorius Marius Jasaitis.

Akcentuojama, jog planinės odontologijos paslaugos dar nebus teikiamos, tačiau planuojama jas atnaujinti nuo 2020 m. gegužės 18 d.

KAIP ELGTIS ĮSTAIGOJE?

Svarbu atkreipti dėmesį, kad į polikliniką atvykti likus ne daugiau nei 10 min. iki paskirto vizito laiko (esant būtinybei – ne daugiau kaip vienas lydintis asmuo), būtinai su apsauginėmis priemonėmis, t.y. apsaugine veido kauke ir pageidautina su pirštinėmis. Atvykstant privalote turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Laukdami patekimo į polikliniką ir poliklinikos viduje vienas nuo kito laikykitės saugaus 2 metrų atstumo.

Prie poliklinikos įėjimo Jums bus pamatuojama temperatūra. Karščiuojantys daugiau kaip 37°C pacientai į poliklinikos patalpas neįleidžiami. Pacientams nurodoma kreiptis nuotoliniu būdu į šeimos gydytoją dėl tolimesnių rekomendacijų.

Įėjus į polikliniką, būtina dezinfekuoti rankas.

Poliklinikos viduje liftu vienu metu gali naudotis tik vienas pacientas (esant poreikiui – ne daugiau kaip vienas lydintis asmuo).

REGISTRACIJA:

Skambinkite tel. 8 315 36603 ir registruokitės nuotolinei šeimos gydytojo / slaugytojo arba gydytojo specialisto konsultacijai.Jeigu nuotolinės konsultacijos metu šeimos gydytojas specialistas nusprendžia, kad Jums reikalinga tiesioginio kontakto su gydytoju specialistu konsultacija, tada pats gydytojas specialistas Jus užregistruos konsultacijai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *