Taryba nepritarė opozicijos siekiui perimti priklausančius postus

Taryba nepritarė opozicijos siekiui perimti priklausančius postus 1
L. Radzevičiūtė, V. Jastremskas, G. Andriuškevičius, V. Gibienė. Dzūkijosveidas.lt nuotr.

Pagal Vietos savivaldos įstatymą opozicijos barikadų pusę pasirinkusiems „Alytaus piliečiams“ atsivėrė galimybės vadovauti kai kuriems Alytaus miesto savivaldybės tarybos komitetams ir komisijoms.

Ir nors jų frakcija pasinaudojo šia mažumos teise ir merui Nerijui Cesiuliui pasiūlė naujas Antikorupcijos komisijos bei Kontrolės komiteto pirmininkų kandidatūras, o šis pateikė jas tarybos verdiktui, pritarimo nebuvo sulaukta – balsavusių už buvo mažiau negu susilaikiusiųjų. Daugumos pastarųjų nuomone, netrukus Alytaus miesto tarybos laukia pokyčiai, po kurių veikiausiai keisis valdančioji dauguma, pasipildys opozicijos gretos.

Po ilgų diskusijų tarybos nariai balsuodami nepritarė, kad Antikorupcijos komisijai vietoje Lauros Radzevičiūtės vadovautų Vytautas Jastremskas, o Kontrolės komitetui vietoje Gintauto Andriuškevičiaus – Valė Gibienė.

Tačiau buvo pritarta pokyčiams Etikos komisijoje. Nuo šiol vietoje pasitraukusios tarybos narės Laimos Vincės Kirkliauskienės joje bus Edmundas Čečėta.

Pritarta ir tarybos nario Povilo Labuko prašymui perkelti jį dirbti iš Kultūros, švietimo ir sporto komiteto į Sveikatos apsaugos ir socialinių reikalų komitetą.

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.