Ilginamas Alytaus miesto viešojo transporto darbo laikas

Alytaus miesto savivaldybės nuotrauka.

Nuo gegužės 11 iki 31 d. Alytaus miesto viešasis transportas darbo dienomis po pietų pradės kursuoti anksčiau – nuo 13.10 val., vakarais ilgiau – iki 18.30 val.

Darbo dienomis nuo 9 ir 13.10 val., taip pat sekmadieniais ir šventinėmis dienomis viešasis transportas nevažiuos. Kaip įprasta, darbo dienomis keleivius veš visi 29 autobusai įskaitant ir didžiuosius autobusus.

Karantino laikotarpiu buvo sustabdytas viešojo transporto kursavimas savaitgaliais, tačiau nuo kitos savaitės keleiviai galės važiuoti ir šeštadieniais. 1/1A, 2, 3, 4A, 7/7A ir 10A maršrutų autobusai kursuos nuo ankstaus ryto iki 14 val.

Nuo gegužės 11 d. 7-ojo maršruto autobusas važiuosiki SB „Dainava“. Taip pat daugėja ir 7/7A maršruto reisų į SB „Nemunas“.

Primename, kad nuo 2020 m. balandžio 1 d. nekursuoja 5-asis autobuso maršrutas. Šio autobuso maršruto galutinių autobusų stotelių (SB „Nemunas“ ir Medicininės reabilitacijos ir sporto centras) pasiekiamumą užtikrina 2-asis ir 7-asis autobusų maršrutai, todėl keleiviai nenukenčia. 5-ojo autobuso maršruto alternatyva – 2-asis autobuso maršrutas kursuoja iki pat Medicininės reabilitacijos ir sporto centro, tuo tarpu  SB „Nemunas“ keleivius kaip įprasta aptarnauja 7-asis autobusų maršrutas.

Keleivių prašome:

  • dėvėti pirštines;
  • būti su apsauginėmis veido kaukėmis arba respiratoriais;
  • laikytis saugaus atstumo;
  • vengti atsiskaitymų grynaisiais pinigais.

Keleiviai.neturintys el. bilieto kortelių, jas gali įsigyti iš autobusų vairuotojų ir papildyti el. piniginę daugkartiniam naudojimui!

Alytaus miesto viešasis transportas karantino tvarkaraščiais kursuos iki Lietuvoje paskelbto karantino pabaigos. Tvarkaraščiai autobusų stotelėse nebus keičiami.

Atkreipiame keleivių dėmesį, kad nurodytas autobusų maršrutų darbo laikas apvalinamas keliolikos minučių tikslumu,t.y. visi autobusai, kurie nurodytu laiku yra reisuose, keleivius nuveš iki Kalniškės arba Autobusų stoties stotelių.

Atnaujintą informacija apie Alytaus miesto viešojo transporto maršrutų tvarkaraščius rasite https://www.stops.lt/alytus, mobiliesiems telefonams skirta nuoroda https://m.stops.lt/alytus/;

Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis mob. tel. 8 685 61 670 arba el. paštu transportas@alytus.lt.

Alytaus miesto savivaldybės administracijos Komunikacijos skyriaus informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *