Kaip karantino metu gražinasi Alytaus politikės?

Kaip karantino metu gražinasi Alytaus politikės? 1
Kaip karantino metu gražinasi Alytaus politikės? Dzūkijosveidas.lt nuotraukos ir montažas.

Vyriausybei karantino metu apribojus įvairių paslaugų teikimą gyventojams, stipriosios lyties atstovai netruko sugalvoti, kaip šioje situacijoje „per dantį patraukti“ moteris. Esą dabar turėtų pasimatyti tikrasis jų grožis, kai pradeda kristi priaugintos blakstienos, nuauga priauginti nagai ir dažyti plaukai ar net atauga ragai. Ar tikrai moterims ši situacija sukelia daug nepatogumų ir kokių grožio paslaugų šiuo metu pasigenda labiausiai, klausėme Alytaus miesto politikių, kurioms išvaizda tarytum nerašyta taisyklė neva turėtų likti itin svarbi net ir karantino laikotarpiu. Juk svarbių miestui sprendimų priėmimas nesustojo.

Alytaus miesto vicemerė Jurgita Šukevičienė, išgirdusi klausimą šia tema, tik smagiai nusijuokė ir tarstelėjo, kad ši tema jai tikrai nėra aktualiausia, mat ir anksčiau laiko grožio procedūroms daug neatrasdavo: „Teko prisiminti, kaip plaukus pačiai nusidažyti namuose. Paskutinį kartą tą dariau gal studijų laikais. Bet tame nematau nieko blogo. O kitų procedūrų palauksiu, kol bus galima“, – sakė vicemerė. Ji kaip ir dauguma kitų moterų, naudojasi manikiūro, kosmetologijos paslaugomis, tačiau net ir karantino metu randa išeičių, kaip reikiamas procedūras atlikti namuose.

„Visada galima paprašyti profesionalų patarimo, o žvelgiant iš kitos pusės, oda gali ir pailsėti. Tai mažiausia bėda šiuo laikotarpiu. Dabar svarbiausia, kad visi sveiki liktume ir kad virusas kuo greičiau atsitrauktų. Tai labai maža kaina, kurią mokame palyginus su tuo, kas gali nutikti blogiausia“, – kalbėjo J. Šukevičienė.

Į vyriškosios lyties laidomus juokelius moterų adresu ji pati reaguoja su šypsena ir džiaugiasi, kad net ir sunkiu visiems metu randama stiprybės ir humoro gaidelių.

„Darbas vyksta nuotoliniu būdu. Taip vyko ir pastarasis tarybos posėdis. Per tą mažą ekrane esantį langelį tikrai jau taip smulkmeniškai nesimato, kam iškrito kokia blakstiena ar ne. Tačiau tikrai esu mačiusi, kad kai moterims praretėja priaugintos blakstienos, tai vaizdelis tikrai nelabai koks būna“, – šmaikštavo moteris.

Tokios problemos nūdienos kontekste nesureikšmina ir Alytaus miesto tarybos narė Laima Vincė-Kirkliauskienė: „Mano labai vešlūs plaukai ir dabar juos kirptis turiu pati. Man tai labai sudėtinga ir, žinoma, būtų patogiau, gauti meistro paslaugą. Tai maža smulkmena, tačiau moteriai ji reikalinga. Visa kita tikrai gali palaukti, o dabar svarbiausia, kad liktume sveikos ir žavios iš vidaus. Visos norime būti gražesnės, bet tokios būsime tada, kai būsime sveikos.“

Politikė Valė Gibienė teigė, kad jai pasirodyti viešumoje, kai jau kurį laiką negali pasinaudoti grožio paslaugomis, nėra jokia problema. „Įmanoma išgyventi ir be to. Gal labiausiai man trūksta manikiūro paslaugos, kaip ir didžiajai daliai kitų moterų. Žinoma, žmonėms diskomfortą sukelia, kai atauga plaukai, reikia juos kirpti, dažyti, tačiau viską galima susitvarkyti ir namuose, nors galbūt ne taip gerai, kaip tą daro specialistai. Aš dar spėjau prieš pat karantiną apsilankyti pas kirpėją, tad dar porą ar tris savaites galėčiau prabūti. O manikiūrą kaip ir prieš daug metų dabar darausi pati. Tai tikrai ne pasaulio pabaiga, svarbiausia, kad visi liktume sveiki“, – pasakojo V. Gibienė.

O juokelius apie moterų grožį karantino laikotarpiu politikė tiesiog praleidžia pro ausis, esą tai labiau skirta tokį stereotipą atitinkančioms moterims: „Manau, kad tikrai nėra tiek daug tų moterų, kurios grožio fabrikuose leidžia savo dienas. Net neabejoju, kad visos moterys patrauklios, gražios gali būti net ir karantino laikotarpiu. Svarbu gerus genus turėti (juokiasi).“

Panašiai galvoja ir jau daugybę metų politikoje dalyvaujanti Nijolė Makštutienė. Pasak jos, kiek grožio žmogui Dievo duota, tiek jo ir turi. „Žinoma, grožio salono paslaugomis naudojausi, bet daug ką moku ir pati. Būtent todėl šis laikotarpis man nėra jokia katastrofa – pati pasidarau veido kaukes, susitvarkau nagus. Mano vyras tik juokiasi, kad kiek pinigų sutaupiau per šį laikotarpį“, – kalbėjo politikė.

Vilija Ramanauskienė yra moteris, kuri niekada nebuvo nuolatinė grožio paslaugų pirkėja. „Nagų nelakuoju, plaukų nedažau, tik kirpčiukus pas pažįstamą patrumpinu, o dabar, kai jie ima lįsti į akis, tai pati pasikerpu. Daugiau jokiomis grožio salonų paslaugomis nesinaudoju, tad ir šis laikotarpis man jokių problemų šiuo atžvilgiu nekelia“, – sakė politikė ir pasijuokė, kad veikiau jau ilgai nekirptos vyrų šukuosenos artimiausiu metu atkreips visų dėmesį.

Skaistė Ulčickaitė šiuo metu taip pat kliaunasi tik naminėmis priemonėmis. „Labiausiai šiuo metu turbūt man trūksta kirpyklos. Namuose šiek tiek pati pakoreguoju plaukų spalvą, tačiau dar nesikirpau. Labai tikiuosi, kad Seimas artimiausiu metu priims sprendimą sušvelninti karantino sąlygas ir leis naudotis grožio paslaugomis“, – vylėsi tarybos narė.

Manikiūro ir pedikiūro procedūras šiuo metu ji pati sau pasidaro namuose, tad dėl to jokio diskomforto ji nejaučia. Dar moteris pasiilgo taip pamėgtų masažų.

Kiek ilgai moterims dar teks laukti profesionalių grožio paslaugų, paaiškėti turėtų trečiadienį Vyriausybės organizuojamame posėdyje.

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.