„Europe direct“ kviečia dalyvauti nuotraukų konkurse

Alytaus „Europe direct“ informacijos centras skelbia nuotraukų konkursą # EuropaIšnamų, skirtą Europos dienai paminėti kitaip.

Konkurse kviečiami virtualiai dalyvauti Dzūkijos regiono gyventojai: švietimo ir neformalaus ugdymo įstaigų auklėtiniai, jų draugai bei šeimos nariai.

Konkurso tikslas – priminti, kad Gegužės 9- oji yra ta diena, kuomet mokyklose, organizacijose ir miestuose yra švenčiama Europos diena.

Kadangi šiais metais negalima susitikti renginiuose dėl COVID- 19 situacijos, tai Alytaus „Europe direct“ informacijos centrui ir kilo idėja žmones pakviesti:

  • giliau „pasikapstyti” savo nuotraukų archyvuose ir prisiminti viešnagę kurioje nors Europos Sąjungos valstybėje. Galbūt jos metu skanavote kokį nors tos šalies virtuvei būdingą ar šiaip jums patikusį patiekalą, turite jo nuotrauką? O gal patys, dabar, būdami namuose, pagaminote kokį nors skanų patiekalą, kurį ragavote kažkada viešėdami kitoje šalyje?
  • įkelti patiekalo nuotrauką į komentarus ir parašyti patiekalo pavadinimą arba atsiųsti turimą patiekalo nuotrauką adresu: alytus@eudirect.lt

Ypatingai laukiami akcentai – originalumas ir kūrybiškumas. Galbūt patiekalą jūs skanavote išvykę į Erasmus+ programos mainų projektų veiklas?

Nuotraukų konkurso organizatoriai komentaruose arba el. paštu lauks iki gegužės 8 dienos, o Europos dieną gegužės 9-ąją, burtų keliu išrinks vieną, kuriam padovanos USB įrenginį ( # EU and ME). Tiesa, tuomet, kai visų gyvenimas sugrįš į įprastas vėžes!

Taigi, prisiminkite virtualiai, ką skanavote realiai…

Alytaus „Europe direct“ informacijos centro informacija
Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.