Šventinį savaitgalį bus ribojamas patekimas į miestus ir miestelius

Asociatyvi nuotr.

Šventinį savaitgalį bus ribojamas patekimas į visus šalies miestus ir miestelius, pirmadienį savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje pranešė Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis.

Pasak jo, šiandien vykusiame COVID–19 komitete tokių papildomų priemonių nuspręsta imtis tam, kad būtų užtikrintas kuo mažesnis judėjimas. Jų įgyvendinimą užtikrins policijos pareigūnai, prireikus pasitelks karius, šaulius, policijos rėmėjus, kitus talkininkus. Į pagalbą bus kviečiamos savivaldybės, jų ketinama prašyti techniškai apriboti visus nebūtinus įvažiavimus į miestus ir miestelius.

Išimtys bus taikomos tais atvejais, kuomet bus vykstama dėl artimųjų, giminaičių mirties, sunkios ligos ar nelaimės, taip pat kai vykstama dėl būtinojo darbo atlikimo ar dėl būtinosios medicinos pagalbos suteikimo. Draudimas negalios tiems, kurie vyks į kitą nei savo gyvenamosios vietos savivaldybę, kurioje turi nekilnojamojo turto.

Bus griežtai tikrinami tie asmenys, kurie privalo laikytis saviizoliacijos. Prekybos centrai prašomi užtikrinti tinkamą pirkėjų srautų reguliavimą. Galutinis sprendimas dėl išvardintų priemonių bus priimtas trečiadienio Vyriausybės posėdyje.

„Artėjantis savaitgalis yra tikrai kritiškai svarbus. Prašau visų susitelkti ir elgtis labai atsakingai. Jei viskas praeis gerai, gali būti, kad palaipsniui galėsime pradėti pereidinėti prie lengvesnio režimo“, – į šalies gyventojus kreipėsi Vyriausybės vadovas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *