Lazdijų ligoninė turi naują vadovą

Lazdijų ligoninė turi naują vadovą 1
Antradienį ryte Lazdijų rajono savivaldybėje merė Ausma Miškinienė ir naujasis Lazdijų ligoninės vadovas Valdas Vabuolas pasirašė darbo sutartį. Lazdijų rajono savivaldybės nuotrauka.

Nuo balandžio 1-osios VšĮ Lazdijų ligoninės direktoriaus pareigas pradeda eiti Valdas Vabuolas. Jis ligoninės direktoriumi paskirtas rajono savivaldybės merės Ausmos Miškinienės potvarkiu po to, kai laimėjo savivaldybės skelbtą atranką. Antradienį ryte rajono savivaldybėje A. Miškinienė ir V. Vabuolas pasirašė darbo sutartį, po to – nuvyko į Lazdijų ligoninę, kur susitiko su medikų kolektyvu. Pristatydama būsimąjį kolektyvo vadovą merė akcentavo, kad ligoninės darbuotojai V. Vabuolą puikiai pažįsta – jis ne taip seniai yra dirbęs Lazdijų ligoninės kolektyve, žino įstaigos situaciją ir problemas, turi idėjų, kaip jas galima spręsti. Merė pasidžiaugė, kad sudėtingu karantino laikotarpiu ligoninės vairą į savo rankas ima atsakingas, pareigingas žmogus, kuris nepriima skubotų sprendimų ir visuomet laikosi duoto žodžio.

V. Vabuolas savo prisistatymo kalboje nelietė ligoninės perspektyvų ar tolimesnių ateities planų. Svarbiausiu savo darbu jis įvardijo tai, kas yra svarbiausia šiandien – prevencinis ir koordinacinis darbas: iki minimumo sumažinti galimybę koronavirusui patekti į ligoninę, suvaldyti pacientų srautus, užmegzti ryšius su asmens sveikatos priežiūros paslaugas dėl COVID-19 organizuojančia įstaiga – Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinika.

Po oficialiosios dalies naujasis ligoninės vadovas V. Vabuolas, ligoninės direktoriaus pavaduotoja slaugai A. Talandzevičienė ir ligoninės medikai su savivaldybės mere A. Miškiniene aptarė karantino režimu dirbančios ligoninės aktualijas: apsaugos priemonių tiekimą, Lazdijų ligoninės medikų testavimo dėl koronaviruso algoritmą, turimų patalpų pritaikymą dabartinėmis ir galimo ligos protrūkio sąlygomis.

Valdas Vabuolas, turintis aukštąjį universitetinį teisininko išsilavinimą, ilgiausiai – net 27 metus – yra dirbęs Lazdijų rajono policijos komisariate. Šešerius metus šiam komisariatui vadovavo. Vėliau dirbo VšĮ Lazdijų ligoninė vyriausiojo gydytojo pavaduotoju personalo ir ūkio reikalams, nuo 2016 metų iki šiol – Seimo nario Zenono Streikaus patarėjas.

Lazdijų rajono savivaldybės informacija

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.