Neleiskite koronavirusui peržengti namų slenksčio – dezinfekuokite laiptines

Reaguodama į Alytaus mieste susiklosčiusią situaciją dėl nematomo priešo koronaviruso keliamo pavojaus, daugiabučių namų administravimo bendrovė „Dzūkijos būstas“ ėmėsi veiksmų daugiabučių gyvenamųjų namų apsaugai užtikrinti.

Anot jos generalinio direktoriaus Deivido Matulevičiaus, bendrovė sulaukia labai daug skambučių iš susirūpinusių bendrijų pirmininkų dėl profilaktinių dezinfekavimo darbų ir operatyviai reaguoja į pagalbos prašymus. „Dzūkijos būstas“ glaudžiai bendradarbiauja su valymo paslaugas teikiančia įmone „Gerdnesta“.

„Susisiekusiems su mūsų bendrove, galime užtikrinti dezinfekcijos darbus, kurie bus atliekami kiekvieną kartą valant laiptines. Jei namo laiptinė nėra tinkamai valoma arba pageidaujama, kad ji būtų valoma dažniau, efektyviau, laiptinės valymo paslaugas galima užsisakyti.

Pandemijos akivaizdoje šalies Vyriausybės ir Alytaus miesto savivaldybės operatyviai parengtos rekomendacijos dėl priemonių viruso grėsmei sumažinti yra labai svarbios. Kita vertus, atsakingi turime būti mes visi, suvokdami didelę materialią ir moralinę naštą mūsų valstybei šiuo sunkiu metu“, – sako D. Matulevičius.

„Gerdnestos“ direktoriaus Ernesto Rimšelio teigimu, įmonė yra pilnai pasirengusi vykdyti profesionalią ir kokybišką bendrųjų patalpų daugiabučiuose dezinfekciją, turi pakankamą kiekį aukštos kokybės, veiksmingų, europinius standartus atitinkančių priemonių darbams atlikti.

„Įmonės darbuotojai pasirengę atsakingai ir pareigingai valyti bei dezinfekuoti daugiabučių pastatų įėjimų, bendro naudojimo priekinių durų, rankenų, telefonspynių, laiptinių sienų, laiptų, turėklų, palangių, lifto kabinų, pašto dėžučių ir kitus paviršius . Esu įsitikinęs, kad ryžtingais ir savalaikiais veiksmais padėsime užkirsti kelią COVID-19 viruso šmėklai mūsų artimiausioje aplinkoje“,  – sako E. Rimšelis.

„Kovokime su virusu kartu kaip tauta, kaip šeima ir kaip komanda, darykime geriausią, ką galime, kad padėtume kitiems neužsikrėsti virusu“, – cituodamas pasaulio bokso čempioną Tysoną Fury ragina „Dzūkijos būsto“ vadovas D. Matulevičius.

Panašūs įrašai: