Koronavirusas patvirtintas trims gyventojams iš Alytaus ir Alovės seniūnijų

Šį savaitgalį Alytaus mobiliajame patikros punkte iš viso paimti 97 mėginiai. Iš jų teigiami atsakymai buvo nustatyti penkiems Alytaus miesto ir trims Alytaus rajono gyventojams. Taigi, šiuo metu iš viso Alytuje jau diagnozuota 11 koronaviruso atvejų, o Alytaus rajone – 3. Paaiškėjo, iš kurių rajono seniūnijų yra žmonės, kuriems diagnozuotas koronavirusas.

Kaip paaiškėjo, Alytaus rajone infekuotieji yra iš Alytaus ir Alovės seniūnijų. Tą patvirtino ir Alytaus rajono savivaldybės vicemerė Dalia Kitavičienė: „Du atvejai mums žinomi – iš užsienio grįžę žmonės yra saviizoliavęsi. Jeigu ir bus su jais kontaktavusių asmenų, tai vos vienas kitas, arba visai jų nebus. O apie trečiąjį atvejį informacija ko kas renkama, žinome, kad ir jis grįžęs iš užsienio. Jo mėginys mobiliajame patiktos punkte buvo paimtas vakar, o šiandien prieš pietus gautas teigiamas atsakymas.“

Kol kas nėra aišku, kiek iš viso Alytaus rajone yra saviizoliuojančių asmenų. Šią informaciją dar šią savaitę turėtų pateikti Nacionalinis visuomenės sveikatos centras.

Kaip patikino D. Kitavičienė, į Alytaus rajono savivaldybę dėl saviizoliacijos gyventojų kreipėsi dešimtimis, tačiau kiek jų kreipėsi tiesiai į Nacionalinį visuomenės sveikatos centrą, informacijos neturi.

Pasiteiravus, kiek vietų saviizoliacijai yra paruošusi Alytaus rajono valdžia, D. Kitavičienė teigė, kad jos yra numatytos trijose vietose ir kad iki šiol pirmoji dar nėra užpildyta. O iš viso rajone saviizoliacijai paruoštų vietų yra apie šimtą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *