Teatras ir biblioteka pristato bendrą projektą pradinukams

Teatras ir biblioteka pristato bendrą projektą pradinukams 1

Pasaulio namus apglėbė neregėto paukščio sparnas, Žmogui padovanojęs galimybę su – stoti. Bent trumpam. Nuo nuolatinio bėgimo. Nuo nuolatinio rungtyniavimo ir varžymosi.  Puikavimosi. Bėgimo į laiko keityklas, laiko atidėjimo punktus, kai „mama, atleisk, jeigu ne taip svarbu, susiskambinkime sekmadienį…“ skambėjo, kaip mantra. Kai svarbesnį keitė dar svarbesni darbai, o vaikai savo laiko bankuose buvo sutaupę kone metus su „Mažyti, dar „tėvelis šiek tiek padirbs ir atvažiuos, gerai? Dar šiek tiek…“. Turbūt neramu pasidarė stebėti visa tai keistam nežemiškam Paukščiui ir  jis nusprendė pridengti mus, Žemės vaikus,  savo galingu sparnu. „Aukso vertės laikas“ – sako praeivis. „… kurio ŠIANDIENOS niekas neišgrynins vertingiau nei mes patys.“ – netikėtai pabaigia KAŽKAS jo sakinį ir pasigirsta kaip tas KAŽKAS nuplasnoja.

„Užvėrus duris, atsiveria langai“ – kartojo senoliai. Ir jie buvo teisūs: laikinai užvėrus Alytaus miesto teatro bei Alytaus Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos duris, atsivėrė langas…

Alytaus miesto teatras ir Jurgio Kunčino viešoji biblioteka pristato projektą „KnygAntinas. Pas vaikus“, skirtą pradinių klasių moksleiviams.

Projekto metu bus įgarsinta daugiau nei trisdešimt programinių kūrinių ištraukų, kurios, tikimasi, sužadins vaikų smalsą bei norą likusias kūrinių dalis perskaityti patiems. Taip pat vaikai, perklausę įgarsintų kūrinių ištraukas, bus kviečiami piešti, lipdyti, daryti karpinius ar bet kokia technika kurti iliustracijas, jas nufotografuoti ir siųsti elektroniniu paštu: renginiai@alytausteatras.lt arba facebook žinute Alytaus Vaikų Biblioteka su prierašu: ponui KnygAntinui.

„Labai tikime, kad šis užvertų durų laikotarpis, į namus įskridus KnygAntinui, suteiks ne tik smalsą moksleiviams, bet ir galimybę prieš miegą turėti dar jaukesnius vakarus. Pepė Ilgakojinė, Raganėlė Vinė, Mažasis Princas, Meškiukas Rudnosiukas, Laimingas Princas bei daug kitų jau pasiruošę atskrieti į jų laukiančius namus“, – sako projekto organizatoriai.

KnygAntinas kasdien praskris Alytaus miesto teatro interneto svetainėje www.alytausteatras.lt ir socialiniame tinkle „Facebook“ su naujai įgarsinta knygos ištrauka.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.