Dėl ekstremalios situacijos ribojamas Alytaus viešasis transportas

Alytaus miesto savivaldybės nuotrauka.

Atsižvelgiant į susidariusią ekstremalią situaciją dėl koronaviruso ir siekiant sumažinti žmonių kontaktą, karantino laikotarpiu ribojamas Alytaus viešojo transporto važiavimo laikas.

Nuo kovo 18 d. viešasis transportas kursuoja TIK darbo dienomis nuo 5 iki 9 val. ir nuo 14.30 iki 16:30 val. (siekiant nuvežti darbuotojus, kurie dirba gamybinėse įmonėse pamainomis, į darbus ir parvežti iš jų). Po 9 val. ir po 16:30 val. vairuotojai užbaigs reisą ir grįš į garažą.

Viešasis transportas darbo dienomis nuo 9 val. iki 14.30 val. ir šeštadieniais, sekmadieniais taip pat šventinėmis dienomis – nekursuos.

Prašome gyventojų vadovautis grafikais esančiais stops.lt/alytus bei švieslentėse.

Atkreipiame keleivių dėmesį, kad laikas apvalinamas keliolikos minučių tikslumu t. y. visi autobusai, kurie nurodytu laiku yra reisuose, keleivius nuveš iki Kalniškės arba Autobusų stoties stotelių.

Primename, kad nuo šios savaitės visuose Alytaus miesto autobusuose sumontuoti rankų dezinfekavimo skysčiu užpildyti dozatoriais, kuriais gali naudotis kiekvienas keleivis. Autobuso vairuotojams suteiktos papildomos dezinfekavimo priemonės. Visas viešasis transportas nuolat dezinfekuojamas kiekvieno maršruto pradinėje – galinėje stotelėje.

Prašome gyventojų viešuoju transportu naudotis tik būtiniausiais atvejais ir laikytis atstumo tarp kartu keliaujančių keleivių.

Alytaus miesto viešojo transporto maršrutų tvarkaraščius rasite https://www.stops.lt/alytus, mobiliesiems telefonams skirta nuoroda https://m.stops.lt/alytus/.

– Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis mob. tel. 8 685 61 670 arba el. paštu transportas@alytus.lt.

Alytaus miesto savivaldybės administracijos Komunikacijos skyriaus informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *