Ledo ritulio legenda Alytui pasiūlė čiuožyklą

Trečiadienį Alytaus meras Nerijus Cesiulis susitiko su iš Alytaus krašto kilusiu ledo ritulio legenda Dainiumi Zubrumi. Alytaus miesto savivaldybės nuotrauka.

Trečiadienį Alytaus meras Nerijus Cesiulis susitiko su iš Alytaus krašto kilusiu ledo ritulio legenda Dainiumi Zubrumi, kuris Alytaus miestui pasiūlė netikėtą idėją – statyti čiuožyklą ir steigti ledo ritulio mokyklą. Su šiuo projektu galėtų užgimti ir daugiau pramogų pasiūlymų alytiškiams – mokytis daliojo čiuožimo ar kerlingo. Rodos, ši idėja sužavėjo ir patį miesto vadovą.

Jis svečiui žemėlapyje parodė ir galimas vietas ledo arenai ir net pasvarstė, kad vasarą ją būtų galima išnaudoti riedučiams, salės futbolui, tenisui ar net krepšiniui.

Pasirodo, D. Zubrus jau seniai svajojo apie tokį objektą Alytuje. Kodėl čia, o ne kitur? Paaiškėjo, kad garsiausio šalies ledo ritulininko tėvai yra iš Kaniūkų kaimo, esančio už 5 km nuo Alytaus.

Pagal jo pasiūlymą, čiuožyklą Alytuje statytų savivaldybė, o jis galėtų pasiūlyti savo paslaugas.

Ar ši idėja išties galėtų virsti kūnu, sprendimą turėtų priimti miesto politikai, tačiau, pasak mero N. Cesiulio, prieš tai reikėtų atlikti namų darbus – išsisaiškinti, ar tai būtų paklausu.

„Kur čiuožykla – tai jau ne tik ledo ritulys, bet ir dailusis čiuožimas, kerlingas, turiningo laisvalaikio galimybės visiems – vaikams, jaunimui, suaugusiems, bet ir darbo vietos“, – po susitikimo su D. Zubrumi socialiniame tinkle „Facebook“ rašė miesto vadovas. „Žinoma, klausimų daugiau nei atsakymų. Ar būtų populiaru, ar pritartų taryba, jei taip, kokioje vietoje, ir, svarbiausia, už ką. Nes statyti vieniems – ne miesto kišenei. Kita vertus, mintyse pasėjome sėklą. Kas iš jos išaugs – pagyvensime ir pamatysime. O ilgai laukti netruks. D.Zubrus sugrįš vasario viduryje su konkrečiais planais. Tik ar mums to tikrai reikia? Svajoti reikia atsargiai. Kartais jos ima ir išsipildo.“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *