Parodos ADVENTUR lankytojus Lazdijų kraštas vilioja dzūkiška pirtimi

„Žaviuosi neišsenkančiu mūsų turizmo informacinio centro darbuotojų išradingumu taip originaliai pristatyti mūsų kraštą“ – sakė šiandien Litexpo prasidėjusioje tradicinėje, didžiausioje Baltijos šalyse specializuotoje tarptautinėje turizmo parodoje ADVENTUR 2020 apsilankiusi Lazdijų rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė. Jos teigimu, šių metų parodos tema – sveikatos turizmas – labai atitinka mūsų krašto specifiką: turime itin švarią gamtą, žuvingus ežerus, gausybę pėsčiųjų, dviračių ir baidarių maršrutų, ekologišką produkciją gaminančių ūkininkų ir verslininkų. Tinkamai šiuos produktus pristačius, turistų skaičius mūsų krašte šiais metais turėtų dar labiau išaugti.

Lazdijų turizmo informacinio centro stende, į kurį užsukę parodos lankytojai patenka į stilizuotą dzūkišką pirtį – su visais jos atributais ir tradicijomis, pristatomos ne tik pirties paslaugos mūsų krašte, ne tik jau minėti kelionių maršrutai, bet ir kitos aktyvaus poilsio veiklos, tokios kaip kaitavimas ir buriavimas Dusios ežere, žvejyba įvairiais metų laikais, šv. Jokūbo piligrimų kelias mūsų rajone, uogavimas ir grybavimas bei kitos.

Lazdijų turizmo informacinio centro direktorius Mantas Sabaliauskas, kuris visas 3 parodos dienas su savo kolektyvu „budės“ parodoje, kalbins visus į Lazdijų krašto stendą užsukusius lankytojus. Manto Sabaliausko teigimu, šiemet lankytojams yra paruošta ypatingos dovanos, kurios yra susijusios su pirtimi. Apsilankiusieji mūsų stende bus vaišinami specialiu, iš Dzūkijos krašto žolynų ir medaus pagamintu pirties gėrimu, mūsų krašto verslininko Valiaus Čepanonio firmoje „Dzūkų Magyras“ iškeptais sveikuoliškais sausainiais, kitais tradiciniais Dzūkijos krašto užkandžiais. Lankytojai taip pat bus kviečiami dalyvauti konkurse, kurio pagrindinis prizas – maudynės 5 žmonių komandai dzūkiškoje pirtyje.

Jau 20-ąjį kartą, nuo pat pirmosios turizmo parodos Litexpo dalyvaujantis Lazdijų turizmo informacinis centras, iš jos kasmet parsiveža ne tik gausybę naujų kontaktų, atnaujina senas pažintis su besidominčiais mūsų kraštu keliautojais, bet ir parsiveža originalių idėjų.

Lazdijų turizmo informacinio centro stendas yra pristatomas 3 salėje, pavadintoje „Keliauk Lietuvoje“, kurioje pristatomas miestų turizmas, aktyvus laisvalaikis Lietuvoje, kaimo turizmas ir poilsis, pažintinės bei edukacinės kelionės po Lietuvą, apgyvendinimo paslaugos.

Lazdijų rajono savivaldybės informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *