Paaiškėjo, į kurias Alytaus sankryžas bus grąžintos žaliosios rodyklės

Alytaus miesto savivaldybės Saugaus eismo komisija nusprendė miesto sankryžose sugrąžinti 11 žalių rodyklių.

Žaliosios rodyklės sugrįš šiose vietose sukant iš Raudonkalnio g. į Jurgiškų g., iš Naujosios g. į Žuvinto g., iš Punsko g. į Statybininkų g., iš Statybininkų g. į Punsko g., iš Ulonų g. į Pulko g., iš Juozapavičiaus g. į Merkinės g., iš Pulko g. į Jotvingių g., iš Jotvingių g. į Pulko g. iš S. Dariaus ir S. Girėno g. į Vilniaus g., iš Vilniaus g. į S. Dariaus ir S. Girėno g., iš Pulko g. į Santaikos g.

Jotvingių-Naujosios-Tvirtovės-Rūtų g. sankryžoje papildomos žaliosios rodyklės nebus sugrąžinamos, tačiau čia bus sumontuotos papildomos šviesoforų sekcijos leidžiančios sukti į dešinę.

Žaliųjų rodyklių visoje Lietuvoje neliko nuo sausio mėnesio, tačiau pastebėjus, kad toks sprendimas padidino eismo spūstis ir vairuotojų nepasitenkinimą, Vyriausybė pakeitė nutarimą ir leido visam laikui grąžinti dešinįjį posūkį leidžiančias žaliąsias rodykles sankryžose. Susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius žadėjo senąją tvarką grąžinti metams, tačiau Ministrų kabinetas nusprendė jokio termino neįtvirtinti.

Sukti į dešinę  automobiliams, kaip ir anksčiau, bus leidžiama esant raudonam šviesoforo signalui, prieš tai sustojus prie sankryžos ir įsitikinus, kad tai netrukdys pėsčiųjų saugumui ir kitų transporto priemonių eismui.

Alytaus miesto savivaldybės Komunikacijos skyriaus informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *