Su antrą kartą netikėtai mero užkluptais kelininkais nutraukiama sutartis

Alytaus miesto mero Nerijaus Cesiulio nuotrauka.

Šią žiemą Alytaus gatvių ir šaligatvių valymu turėjo rūpintis net keturios įmonės, tačiau po netikėto antro Alytaus miesto mero Nerijaus Cesiulio apsilankymo bendrovėje „VSA Vilnius“, sutartis su ja nutraukiama. „Su tokiom šaraškino kontorom baigta – sutartį nutraukiame ir dar nepatikimų tiekėjų sąrašą papildome, kad kitame mieste tokių pačių brolių Grimų pasakų nesektų“, – taip socialiniame tinkle „Facebook“ pyktį liejo Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis.

Alytaus gatvių ir šaligatvių valymu šią žiemą rūpintis turėjo net keturios įmonės. Miesto gatvių ir šaligatvių Vidzgirio mikrorajone priežiūra patikėta bendrovei „Raguvilė“, centro ir Putinų mikrorajono šaligatvių priežiūra – bendrovei „2MP“, Pirmuoju Alytumi rūpintis pavesta viešajai įstaigai „Alytaus infrastruktūra“, o Dainavos mikrorajonu turėjo pasirūpinti bendrovė „VSA Vilnius“.

Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis, dar prieš dvi savaites lankęsis šiose įmonėse, norėjo pats įsitikinti, ar pasiruošta sezonui ir ar žiema kaip kasmet kelininkų neužklups netikėtai.

„Žiūrėsime, kiek ir kokios technikos įmonės turi, įvertinsime smėlio ir druskos kiekius bei pasirengimą vykdyti veiklą. Į viską žiūrėsime labai griežtai ir principingai, kad kelininkų žiema neužkluptų netikėtai: miestas būtų neparalyžiuotas, o gyventojai – saugūs“, – portalui „Dzūkijos veidas“ tąkart sakė meras N. Cesiulis.

Visų įmonių atstovai dar prieš mero vizitą portalui „Dzūkijos veidas“ patikino, jog technika jau paruošta, druskos ir smėlio mišinys keliauja į sandėlius, šalia pėsčiųjų takų ir perėjų dėliojami mišiniui skirti konteineriai ir žiema Dzūkijos sostinės šiemet neužklups netikėtai, nes jai pradėta ruoštis iš anksto.

Po miesto vadovo vizito paaiškėjo, kad už Dainavos mikrorajono priežiūrą atsakinga paskirta įmonė visiškai nėra pasiruošusi žiemai. Tąkart meras negailėjo pastabų, o įmonės atstovai tikino, kad per savaitę viską sutvarkys ir pasiruoš tinkamai.

O portalui „Dzūkijos veidas“ tąkart bendrovės „VSA Vilnius“ vadybininkas Mantas Pajarskis komentavo, jog Dainavos mikrorajono šaligatviams pakaks vieno traktoriaus ir vieno barstytuvo, kurie jau yra paruošti. Taip pat jis minėjo ne du, o 9 žmones, kurie neva pasirūpins technika neįveikiamomis vietomis.

„Mišiniu taip pat jau pasirūpinome. Tik jei dėl jo kiekio esame ramūs, tai va su technika, kad ir kokia nauja ir tvarkinga ji bebūtų, visko nutinka. Tikėkimės, kad viskas bus gerai. Kai sako, jog kelininkus žiema užklumpa netikėtai, tai geriau tiktų pasakymas, kelininkus technika paveda tada, kai mažiausiai to reikia“, – tąkart sakė M. Pajarskis.

Matyt, įmonės atstovai tikėjosi, kad ties pirmuoju mero vizitu viskas taip ir pasibaigs. Praėjo dvi savaitės ir įmonės tarpdury netikėtai vėl pasirodė meras.

„Šitaip mūsų kelininkai pasiruošę žiemai. Angaras tiesiog lūžta nuo technikos ir smėlio/druskų atsargų. Nieko nematot? Tuščia? Nesijuokit. Toli toli kamputyje visko užteks vienam Dainavos mikrorajonui visai žiemai“, – taip, tuščio angaro nuotrauką socialiniame tinkle paskelbęs, ironizavo N. Cesiulis ir paviešino pirmojo vizito metu įvykusio jo ir įmonės atstovų pokalbio detales.

„Visi pasiruošę. O štai vieni – įtartinai didelėm akim.

– Kur jūsų technika?
– Technikinėj.
– Anksčiau susitvarkyti negalėjote? O jei rytoj plikledis ar sniegas?
– Mes į oro prognozes žiūrėjom. Bus gerai viskas.
– O kur smėlis, kur druska?
– Kai reiks, mes iš Vilniaus atsivešim. Tikrai bus.
– Apsimoka taip? Juk laikas, kuras… Kiek žmonių turit?
– 2.
– 2?! Kaip greitai 2 žmonės gali sutvarkyti Dainavos mikrorajoną?
– Jei nespės, iš Vilniaus dar vieną atsivešim.

Žiūrėjo man į akis, sakė:  „Mere, gerbiam, susiimsim, per savaitę viskas bus vietoj.“ Praėjo jau dvi. Vaizdelis – patys matot. Ne žiema, šįkart Cesiulis užklupo netikėtai“, – situaciją ironiškai apibūdino miesto vadovas.

Panašūs įrašai:

Vienas komentaras apie “Su antrą kartą netikėtai mero užkluptais kelininkais nutraukiama sutartis

  1. Superinis biznis…Gauti pinigus,o nieko neinvestuoti…Tikras pinigų plovimas..,taip velkant gumą.Bet jie taip buvo įpratinti.Kiek dar tokių firmelių yra…,kur už projektėlius pinigai gauti,o darbų tik imitacija…Šaunuolis meras.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *