Liepsnų talžytos „Ekologistikos“ vadovas Juozas Cicėnas: „Pagrindinė įranga išliko, įmonės neuždarysime“

J. Cicėnas

„Gal geriau pakalbėkime apie Boso dieną, maloniau būtų nei kalbėti apie tokius įvykius“, – tokie buvo pirmieji bendrovės „Ekologistika“ vadovo Juozo Cicėno žodžiai, susisiekus su juo pasikalbėti apie šiąnakt įsiplieskusį buvusio Alytaus medvilnės kombinato sandėliuose įsikūrusioje jo vadovaujamoje įmonėje milžinišką gaisrą.

Turbūt tai tebuvo pozityvumo kibirkštėlės paieška tokio rezonansą sukėlusio įvykio kontekste. Pasak J, Cicėno, gaisras kilo priešingoje įmonės patalpų dalyje, kur buvo sandėliuojamos padangos ir jokia gamyba nevykdoma. „Įrengimai, komunikacijos nenukentėjo. Žinoma, tokio gaisro kontekste nuostolių bus, apdegė instrumentai, gręžimo įrengimai, kabelis, gal ir kėlimo mechanizmas. Tačiau abi linijos, pagrindiniai įrengimai tikrai nenukentėjo, į juos ugnis nepersimetė. Šiandien tikrai negalime pasakyti priežasčių, kodėl kilo gaisras. Tik po tyrimo galėsime atsakyti O šią minutę gaisro situacija jau yra stabilizuota, ugnis lokalizuota ir į kitas patalpas ji neplinta. Betoninės grindys užlietos maždaug 10 centimetrų aukščio vandeniu. Šiuo metu gesinamos padangų granulės“, – kalbėjo J. Cicėnas.

Įmonės vadovas yra Lietuvoje ir lankėsi gaisravietėje. Informacija apie jo vadovaujamoje įmonėje kilusį gaisrą jį pasiekė apie 7 val. ryto. Pasak jo, kitą savaitę jis planavo išvykti iš Lietuvos, tačiau dabar nežino, kaip šis įvykis koreguos jo planus.

Pasiteiravome, kaip gaisras atsilieps „Ekologistikai“, J. Cicėnas tikino, kad apie tai galės atsakyti tik kitą savaitę, tačiau planų uždaryti įmonę tikrai neturi. „Tai, ką mačiau šiandien, pagrindinė įranga išliko. Tačiau kantrybės, po kokių dviejų savaičių galėsiu atsakyti ir į kitus klausimus“, – sakė vadovas.

„Ekologistika“ – viena didžiausių padangų perdirbimo įmonių Baltijos šalyse.

Panašūs įrašai:

3 komentarai apie “Liepsnų talžytos „Ekologistikos“ vadovas Juozas Cicėnas: „Pagrindinė įranga išliko, įmonės neuždarysime“

  1. Smagu kad nuostolių nepatirsi ir neteks užsidaryt. O ką žmonėms su sveikata reiks daryt?

    1. O nuo kada pas mus žminių sveikata rūpi? Naivuolis visdėlto esi, o gal greičiau šmaikštuolis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *