„Volungės“ progimnazijos sporto salė bus atvira visiems alytiškiams

Nuo šiol visi sportuojantys alytiškiai turės galimybę naudotis „Volungės“ progimnazijos sporto sale šeštadieniais (išskyrus valstybinių švenčių dienas), nuo 11 iki 19 valandos. Progimnazijos sporto salė miestelėnams duris atvers jau šį šeštadienį, spalio 12 dieną.

Norintys leisti laiką sporto salėje privalės užsiregistruoti el. paštu gricius.sigitas@gmail.com arba mob. tel. 8 610  44 680. Tiesa, registracija galima ir atvykimo metu, bet jeigu sporto salė tuo metu jau bus užimta, bus paskiriamas kitas naudojimosi ja laikas.

Vienai asmenų grupei sporto salė skiriama iki 2 valandų (jeigu bus daugiau norinčių sportuoti).

Alytaus miesto savivaldybės taryba dar 2012 metais nusprendė leisti Alytaus miesto savivaldybės švietimo biudžetinėms ir viešosioms įstaigoms laisvu laiku (po pamokų, neformaliojo švietimo ir kitų renginių) naudoti neatlygintinai patalpas (sporto ir aktų sales, mokomuosius kabinetus, bibliotekas) ir kitą turtą (mokymo priemones, kūno kultūros ir sporto inventorių, mokyklinius baldus) bendruomenės vienkartinėms švietimo, kultūros, sporto ir rekreacijos, socialinėms, sveikatinimo ir kitoms nekomercinėms reikmėms tenkinti.

Nustatyta, kad Alytaus miesto bendruomenės nariai dėl galimybės naudotis patalpomis ir kitu turtu poilsio ir švenčių dienomis į miesto švietimo biudžetinių ir viešųjų įstaigų direktorius turi kreiptis ne vėliau kaip prieš dvi darbo dienas.

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.