Grilio zona Jaunimo parke jau įrengta, planuose – daugiau sporto ir žaidimų erdvių

Alytaus Jaunimo parke įrengtą naująją grilio zoną vieni pirmųjų išmėgino Alytaus miesto savivaldybės vadovai, pakvietę vietos žiniasklaidos atstovus į netradicinę spaudos konferenciją – pikniką. Ragaujant gardžius kepsnius buvo pristatyta ne tik naujoji parko erdvė, bet ir tolimesnė jo plėtra.

„Džiaugiuosi, kad Jaunimo parkas yra ne tik vaikų pramogų zona, bet pamažu tampa ir suaugusiųjų laisvalaikio praleidimo vieta. Mes šį parką matome visiškai kitokį, todėl investuojame lėšas, kad išskirtume jame atskiras zonas, kuriose veikti būtų ką įvairaus amžiaus alytiškiams, – spaudos konferencijoje pažymėjo Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis. –

Jei alytiškiai noriai laiką leis šioje grilio zonoje, tai ateityje jų bus įrengta ir daugiau. Be to, Jaunimo parke planuojama plėsti vaikų erdves, pastatyti daugiau ir įvairesnių laipynių, įrengti labirintą, galvojama apie tinklinio bei paplūdimio futbolo aikšteles“.

Pasak mero, Jaunimo parkui daug dėmesio skiriama dėl to, kad savivaldybė neturi finansinių galimybių prie kiekvieno daugiabučio įrengti laisvalaikio erdves, pastatyti vaikų žaidimo aikšteles, o šis parkas yra strategiškai puikioje vietoje, jį vos per keliolika minučių pėsčiomis gali pasiekti trijų mikrorajonų gyventojai.

„Jaunimo parkas kiekvienam alytiškiui turi didelę vertę, tiek sentimentalią, tiek emocinę. Turime įvairių minčių ir dėsime daug pastangų, kad ši vieta taptų patraukli kiekvienam miestelėnui, kad parkas būtų gyvas ir gausiai lankomas, kad čia rinktųsi ir bendrautų žmonės“, – pažymėjo mero pavaduotoja Jurgita Šukevičienė.

Mero pavaduotojas Šarūnas Klėgeris pasidžiaugė, kad naujoji grilio zona Jaunimo parke ypač artima Alytui – jos idėją pasiūlė alytiškis Valerijus Vencius, balsuodami „Alytiškių iniciatyvų“ projekte tam pritarė šimtai miesto gyventojų, grilį pagamino Alytaus profesinio rengimo centro jaunieji meistrai, ir laiką čia galės leisti kiekvienas alytiškis.

Pats grilio zonos idėjos autorius V. Vencius tikisi, kad alytiškiai noriai naudosis nauja erdve, ji padės suburti žmones ir skatins bendruomeniškumą. Jo siūlymu grilis buvo pastatytas vienoje iš žaliųjų parko erdvių šalia vaikų žaidimų aikštelės.

V. Vencius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *