„Koslita“ plečia savo veiklą Alytuje – pasirašyta investicijų sutartis

Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis pasirašė investicijų sutartį su UAB „Koslita“. Šios įmonės planuose – sandėliavimo paskirties pastato statybos, kuriose bus vykdomos logistikos bei buitinės chemijos produktų sandėliavimo paskirties veikla ir sukurtos 5 naujos darbo vietos.

Logistikos ir sandėliavimo paskirties pastatas bus statomas pramonės parko teritorijoje 1,94 ha žemės sklype esančiame Fortų g. 2. Gavus statybos leidimą UAB „Koslita“ įsipareigoja ne vėliau, kaip per 36 mėnesius pradėti vykdyti  logistikos ir buitinės chemijos produktų sandėliavimo veiklą. Projektui numatomos 363 tūkst. Eur investicijos.

„Žiūrėdami labai toli, nematome kas vyksta labai arti. Šiandien džiaugiamės, kad Alytaus įmonė investuoja ir toliau Alytuje, plėsdama savo veiklą ir gamybą, o mes galime kaip miestas prisidėti su reikalingų sklypų plotais, ir komunikacijomis.  Savivaldybės ir mūsų miesto įmonių bendradarbiavimas kuria naujas darbo vietas, kas mus ir yra svarbiausia šią kadenciją“,– teigia Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis.

Bendrovės atstovai džiaugiasi, kad sutartį pasirašyti pavyko pakankamai greitai, bei vertina palankų Alytaus miesto požiūrį į investuotojus.

Viena didžiausių Lietuvoje kosmetikos ir buitinės chemijos produktų gamintoja UAB „Koslita“ Alytuje savo veiklą vykdo beveik 27 metus. Pagrindinis bendrovės veiklos principas – aukštos kokybės, efektyvūs reikalingi mūsų buičiai, šalies ūkiui bei pramonei buitinės chemijos produktai ir kosmetikos gaminiai pagaminti iš ekologiškų žaliavų su vaistažolėmis, vitaminais ir kitais natūraliais priedais. Šiuo metu bendrovėje dirba 103 darbuotojai.

AMS Komunikacijos skyriaus informacija

2 komentarai apie “„Koslita“ plečia savo veiklą Alytuje – pasirašyta investicijų sutartis

  1. nieko gero toje koslitoje… algos mažos ir pamainas bet kada sukeičia, betvarkė.. o vadybininkė labai pasikėlus su kostiumėliais kažkokia s…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *