Tradicinėje Rotariadoje – Alytaus rotariečių sėkmė

Savaitgalį Lietuvos Rotary klubai Nidoje nuotaikingai išlydėjo vasarą ir pasitiko auksaspalvį rudenį. Tradiciniame renginyje „Rotariada 2019“ kaip kasmet dalyvavo ir Alytaus rotariečiai. Sportinėse rungtyse iš daugiau kaip kaip pusšimčio klubų alytiškiai šiemet užėmė aukštas pozicijas – bendroje įskaitoje liko šešiolikti.

Rotariada tradiciškai subūrė kelis šimtus žmonių, ir ne tik rotariečių klubų narius, bet ir jų šeimas. Veiklų čia netrūko ir antrosioms rotariečių pusėms ir jų vaikams. Mažųjų laukė žaidimų erdvės, kuriose buvo organizuojami įvairūs užsiėmimai. Į sportines rungtis buvo įtrauktos ir moterys. Šventėje dalyvavo ir užsienio rotariečiai.

Renginio metu buvo organizuojamos teniso, golfo ir sportinio pokerio rungtys. Jos vyko prieš pagrindinę šventę. Teniso turnyras buvo organizuojamas rugpjūčio viduryje Klaipėdos Vilties teniso aikštyne, golfo žaidėjai susitiko rugpjūčio 17-ąją National Golf Resort klube, o sportinio pokerio gerbėjai jėgas išbandyti galimybę turėjo rugpjūčio 29 dieną Klaipėdoje. Priešpaskutinę rugpjūčio dieną Klaipėdos sporto klube „Honolulu“ rotariečiai dalyvavo boulingo, smiginio ir pulo rungtyse.

Rotariados dalyviai galėjo dalyvauti teniso, golfo, sportinio pokerio, boulingo, pulo, smiginio, sportinės žvejybos, šachmatų, krepšinio, stalo teniso, paplūdimio tinklinio, petankės, baudų mėtymo turnyruose. Taip pat vyko orientacinės varžybos.

Alytaus Rotary klubo nariui Karoliui Aleknavičiui golfo turnyre savo amžiaus grupėje pavyko užimti antrąją vietą ir taip savo klubui pelnyti 7 taškus. Gatvės krepšinyje alytiškiai užėmė 7 vietą. Baudų mėtymo varžybose Alytaus rotariečių komanda išplėšė 5 vietą. Jonas Kuklys, dalyvavęs stalo teniso turnyre, užėmė 5 vietą. Nemažai taškų Alytaus Rotary klubui pelnė ir antrosios klubo narių pusės, dalyvavusios įvairiose rungtyse.

Po varžybų Nidoje visų laukė nuotaikingas „Welcome party“ vakarėlis.

Šiuo metu Alytaus Rotary klubui vadovauja Jaunius Janonis, o klubas vienija trisdešimt keturis narius.

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *