Paaiškėjo kandidatas antrojo administracijos direktoriaus pavaduotojo postui užimti

Alytaus miesto valdžios postų dalybos – jau į pabaigą. Portalo „Dzūkijos veidas“ duomenimis, antruoju administracijos direktoriaus pavaduotoju tarybai jau rugpjūčio pabaigoje vyksiančiame tarybos posėdyje tvirtinti bus siūloma aktyvaus Alytaus miesto kultūros veikėjo, pedagogo Giedriaus Griškevičiaus kandidatūra.

Administracijos direktorius Rolandas Juonys apie antrojo savo pavaduotojo skyrimą atvirauti nebuvo linkęs. Pasak jo, tai koaliciniai susitarimai, todėl komentuoti nenorintis bent jau iki kol nebus parengtas sprendimo projektas.

Susisiekus su kandidatu G. Griškevičiumi, jis pats šį faktą patvirtino : „Taip, sutikau užimti šias pareigas, jeigu taryba tam pritars. Daugiau kaip dešimt metų dirbu švietime, taip pat daugiau nei penkerius metus kultūros srityje. Mykolo Romerio universitete esu baigęs viešojo administravimo magistrą, o Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje etnokultūros specialybę, Vilniaus kolegijoje įgijau pedagoginį išsilavinimą, todėl manau, kad esu tinkamas šioms pareigoms. O nauji iššūkiai visada įdomūs“, – kalbėjo G. Griškevičius. Paklausus, kas jam pasiūlė dirbti šiose pareigose, to atskleisti jis nepanoro.

Jeigu taryba kandidatūrai pritars, G. Griškevičius kuruos kultūros, švietimo, sporto, socialinių paslaugų sritis.

Giedriaus Griškevičiaus albumo nuotr.

Panašūs įrašai:

Vienas komentaras apie “Paaiškėjo kandidatas antrojo administracijos direktoriaus pavaduotojo postui užimti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.