Po kraupaus nusikaltimo – dėmesys apleisto darželio teritorijos saugumui

Buvusiame Alytaus lopšelyje-darželyje „Žiogelis“ ketvirtadienio rytą buvo įvykdytas nusikaltimas, kurio metu nukentėjo į darbą skubėjusi moteris. Reaguodamas į susiklosčiusią situaciją, penktadienį Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis kartu su kitais savivaldybės vadovais ir Viešosios tvarkos skyriaus specialistais surengė  pasitarimą.

Jame dalyvauti buvo pakviesta buvusio lopšelio-darželio pastatą praeitais metais viešojo aukciono būdu įsigijusios, nekilnojamojo turto nuoma ir eksploatavimu užsiimančios įmonės bendrovės „Velaura“ direktorė Julija Griškonienė ir policijos atstovas.

„Miesto saugumas yra didelis prioritetas. Mums svarbu, kad gyventojai čia jaustųsi saugūs. Norime apsaugoti ne tik šią, bet  ir kitas problemines vietas, kad nenutiktų nelaimė“, – susitikimo metu kalbėjo Alytaus miesto savivaldybės meras N. Cesiulis.

Susitikime diskutuota apie tolimesnį pastato likimą ir galimas papildomas saugumo priemones.

„Pasitarime aptarėme priemones, kurių pastato savininkui reikėtų imtis norint užtikrinti saugumą – aptverti perimetrą, peržiūrėti galimybę perduoti objektą saugoti, padedant savivaldybei vaizdo kamerų stebėjimą prijungti prie bendro tinklo, kad ir savivaldybė galėtų stebėti šią teritoriją.

Pareigūnai ir Viešosios tvarkos skyrius taip pat skirs padidintą dėmesį šiam objektui“, – po pasitarimo mintimis apie priimtus sprendimus dalijosi Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotojas Šarūnas Klėgeris. Pasak jo, buvusio lopšelio-darželio pastatą įsigijusios įmonės atstovai geranoriškai žiūri į savivaldybės siūlymą įrengti papildomas saugumo priemones.

„Pirmadienį sužinosime, kokių veiksmų pastato savininkai žada imtis ir ką planuoja daryti su šiuo objektu, tačiau šiandien konkrečių planų  jie neturi“, – priduria mero pavaduotojas.

Anot bendrovės „Velaura“ direktorės J. Griškonienės, jos atstovaujama įmonė kiekvieną kartą reaguoja į gyventojų nusiskundimus, stengiasi prižiūrėti pastatą taip, kad į jį niekas negalėtų patekti.

Pasitarime dalyvavusio policijos atstovo teigimu, iškvietimų dėl įvairių prie  Jazminų g. 20 pastato vykstančių incidentų policija gauna nedaug, bet po šio įvykio šioje teritorijoje ketina sustiprinti patruliavimą. Taip pat  pastato teritoriją planuojama laikinai aptverti tvoros segmentais, kad praeiviai negalėtų praeiti per buvusio lopšelio-darželio teritoriją.

Viešosios tvarkos skyriaus vedėjo J. Muzikevičiaus teigimu, darželiuose, kurie yra aptverti aukšta tvora, iki šios dienos jokių niokojimo ar nusiskundimo atvejų nebuvo gauta, tad tikimasi, kad toks sprendimas padės užkirsti kelią galimiems nusikaltimams.

Buvusio lopšelio-darželio „Žiogelis“ pastatas pastatytas prieš 30 metų. Čia ilgai veikė lopšelis-darželis, o vėliau – „Volungės“ pagrindinės mokyklos pradinių klasių skyrius. Keletą metų čia nevykdoma jokia veikla.

AMS Komunikacijos skyriaus informacija

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.