Vilnietė jaukinasi Alytų per kultūrą – rengia savo tapybos parodą

Praeitą rudenį iš Vilniaus į Alytų atsikrausčiusi Urbanavičių šeima dar tik bando prisijaukinti Dzūkijos sostinę, tačiau, panašu, kad jiems tai daryti sekasi.

„Dar vis pratinamės Alytaus mažumą ir kompaktiškumą, ieškome, kur galėtume save realizuoti geriausiai, nes jau netrukus turėsime nuspręsti – liekame čia ar grįžtame į Vilnių, – šypsosi Vija Urbanavičienė ir vieną po kito vardina Alytaus privalumus:

Kas gali būti geriau, kai per dešimt minučių su vaikišku vežimėliu pėsčiomis iš miesto centro atsiduri prie ežero, dar dešimt minučių – ir nuo aukščiausio Lietuvoje pėsčiųjų tilto tau atsiveria nuostabūs Nemuno pakrančių vaizdai. O kur dar sutvarkyti pėsčiųjų ir dviračių takai, miesto atvirumas naujovėms ir tarptautiškumui, identiteto turėjimas, renginių gausa. Kuo labiau pažįsti šį miestą, tuo daugiau pamatai, kad jame yra viskas, ko gali prireikti“.

Kas lėmė jaunos šeimos sprendimą – šurmuliuojantį Vilnių iškeisti į ramybe alsuojantį Alytų? Vyrui Gyčiui rūpėjo sugrįžti į gimtąjį miestą ir išmėginti jėgas tėvo versle, o vilnietei Vijai nebuvo didelio skirtumo, kur auginti ką tik gimusią dukrą – Alytuje ar Vilniuje. Tiesa, Urbanavičiai prieš atsikraustydami susitarė – vieneri metai bus bandomasis laikotarpis, lemsiantis, ar Dzūkijos sostinėje jie įsikurs visam laikui.

Komunikacijos specialistė Vija šiuo metu džiaugiasi vaiko priežiūros atostogomis ir yra pasinėrusi į vieną didžiausių savo aistrų – tapybą.

Liepos 12 dieną (penktadienį) 16 val. Alytaus miesto teatre bus atidaryta fraktalinio piešimo įkvėptų ir ryškiomis spalvomis alsuojančių V. Urbanavičienės tapybos darbų paroda „Good Vibes Only“ (liet. Vien geros emocijos). Joje – nauji kūriniai bei keletas išskirtinių darbų iš ankstesnių parodų, su kuriais autorė dar nenori išsiskirti, kurie atspindi jos kūrybos stilių, tam tikrus asmeninio gyvenimo etapus.

„Parodą Alytuje nusprendžiau surengti dėl to, kad dabar čia gyvenu, be to, pasitaikė puiki galimybė ją organizuoti Alytaus teatre, taip pat jauna ir talentinga alytiškių grupė „0 duomenų“ sutiko groti atidarymo metu – smagu įtraukti bendruomenę į šią veiklą.

Paroda bus atidaryta mano gimimo dieną, todėl tai buvo puiki proga pakviesti draugus atvykti į Alytų, nes šiaip atvažiuoti į svečius retam kuriam pavyksta prisiruošti“, – sako V. Urbanavičienė, savo darbų pristatymus rengusi Vilniuje, Belgijoje bei Maltoje. Jos paroda Alytuje bus penktoji, rengiama po penkerių metų pertraukos.

Tiesa, pasak V. Urbanavičienės, atvykusių į „Good Vibes Only“ atidarymą lauks siurprizas – vienam laimingajam bus padovanota daug laiko ir kruopštumo pareikalavusios akvarelės aukštos kokybės reprodukcija, kurioje – kelionių Šveicarijoje inspiruotas kalnų peizažas.

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.