Žaisti darželių teritorijose leis, bet turtą apdraus

Naujai aptvertų Alytaus miesto darželių teritorijos po darbo valandų pradėtos rakinti, mat dažnai tekdavę susidurti su turto niokojimo problema, todėl mažiesiems alytiškiams neliko galimybės vakarais papramogauti darželiuose esančiose žaidimų aikštelėse. Tėvai dėl to kreipėsi į Alytaus miesto savivaldybę.

Mero pavaduotoja Jurgita Šukevičienė tikino, kad pavyko surasti visiems tinkamą sprendimą – ir vaikai vėl galės turiningai leisti laisvalaikį pamėgtose vietose, ir darželių turtas bus apsaugotas nuo vandalų. „Priėmėme sprendimą nuo liepos 1 dienos nerakinti darželių teritorijų iki 21 valandos, kad vaikai galėtų žaisti jose esančiose žaidimų aikštelėse. Taip pat nusprendėme apdrausti darželių teritorijose esantį turtą, taip jį apsaugant nuo niokojimo“, – sakė J. Šukevičienė.

Alytaus miesto savivaldybei draudimo bendrovei už darželių teritorijose esančio turto draudimą per metus teks atseikėti iki 1 tūkst.eurų.

Šiandien Alytaus miesto politikai pritarė ir tam, kad vasaros metu vaikus į darželius leidžiantiems tėvams nereikėtų mokėti mokesčio ne tik už dėl ligos, bet ir dėl tėvų atostogų nelankytas dienas.

Panašūs įrašai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.